به این مطلب امتیاز دهید

هونگچی H5 و چانگان CS35 Plus Type 2 از جمله خودروهای وارداتی چینی سال 2023 هستند که در ماه‌های اخیر توسط شرکت‌های خودروسازی سایپا و بهمن موتور به بازار ایران عرضه شده‌اند. طبق لیست قیمت خودروهای وارداتی، قیمت مدل چینی چانگان CS35 Plus Type 2 حدود 1,375 میلیارد تومان می‌باشد. همچنین نمایندگی سایپا این خودرو را با قیمت 1,274 میلیارد تومان به فروش می‌رساند. هزینه ورود خودروی چانگان CS35 Plus Type 3 نیز به مبلغ 1,475 میلیارد تومان اعلام گردیده است. در ضمن، قیمت هونگچی H5 نیز به ارزش 2,620 میلیارد تومان تخمین زده شده است.

بیشتر بخوانید: بهترین ماشین چینی ارزان قیمت

قیمت خودروهای چینی وارداتی

قیمت هونگچی در سامانه یکپارچه 1,950 میلیارد تومان محاسبه شده است. این مبلغ به عنوان قیمت اولیه در نظر گرفته می‌شود، و پس از آن، هزینه‌های مختلف افزوده خواهد شد. این هزینه‌ها شامل عوارض قانونی پس از ترخیص، از جمله مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره‌گذاری، هزینه اسقاط خودروی فرسوده، و کرایه حمل در هنگام صدور فاکتور نهایی می‌باشند. پس از اعمال این هزینه‌ها، قیمت نهایی و مصوب خودرو مشخص خواهد شد.

 

قیمت خودروهای چینی بازار آزاد

برندمدل(سال ساخت)کارکرد (کیلومتر)قیمت (تومان)
چانگان CS ۳۵ پلاس تیپ ۲۲۰۲۳صفر۱,۳۷۵,۰۰۰,۰۰۰
چانگان CS ۳۵ پلاس تیپ ۳۲۰۲۳صفر۱,۴۷۵,۰۰۰,۰۰۰
چانگان CS ۳۵ پلاس تیپ ۳۲۰۲۳صفر (قیمت نمایندگی)۱,۲۷۴,۱۳۲,۰۰۰
چانگان CS ۳۵ پلاس تیپ ۲۲۰۲۳صفر (قیمت نمایندگی)۱,۱۴۳,۴۸۸,۰۰۰
هونگچی H5۲۰۲۳صفر (قیمت نمایندگی)۲,۶۲۰,۰۰۰,۰۰۰
به اشتراک بگذارید:

administrator

جواد حمیدی هستم و چند سالی در حوزه ی وب فعالیت دارم و عاشق دادن اطلاعات مفید و جدید در زمینه های اینترنت و خودروها هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *