5/5 - (1 امتیاز)

قیمت خودروها در هفته آینده چگونه خواهد بود؟ – با توجه به اعلام اخبار ممکن است قیمت پایه خودروها در محدوده‌ی ۳۵ تا ۳۸ درصد افزایش یابد، انتظار می‌رود که افرادی که به دنبال خرید خودرو برای استفاده شخصی یا به منظور سرمایه‌گذاری هستند، به بازار خودروها جلب شوند.

قیمت خودروها در بازار امروز جمعه ، ثابت مانده و توجه به این مسئله انتظار می‌رود که پس از تعطیلات، احتمالاً نوساناتی در قیمت‌ها شاهد خواهیم بود. اخبار بازار نشان می‌دهد که امروز، قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی به دلیل کاهش تراکنش‌ها و عدم تغییر در قیمت‌ها به ثبات رسیده‌اند. بنابراین، افرادی که قصد خرید یا فروش خودرو دارند، باید تا ابتدای هفته بعد صبر کنند تا تغییراتی را مشاهده کنند.

قیمت خودروهای داخلی

با توجه به اطلاعات منتشرشده در وبسایت کارنامه، همه خودروها در بازار بدون هیچ گونه نوسانی در قیمت ثابت مانده‌اند. به عنوان مثال، پراید ۱۱۱ SE با قیمت ۳۲۵ میلیون تومان، رانا پلاس با قیمت ۴۹۰ میلیون تومان، و پژو ۲۰۷i دنده‌ای با قیمت ۶۰۳ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسند.

قیمت خودروهای مونتاژ

در بخش خودروهای مونتاژی، بسترن B۳۰ با تخفیف ۵۰ میلیون تومانی در مدت یک هفته قیمت نهایی یک میلیارد تومان را داراست. همچنین، فردا T۵ همچنان با قیمت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود و جک J۴ آپشنال با قیمت ۷۴۵ میلیون تومان قابل خرید است.

با توجه به افزایش قیمت دلار در هفته گذشته و روند صعودی در بازارها در نیمه دوم سال، انتظار می‌رود قیمت خودروها به تدریج افزایش یابد. همچنین، احتمال افزایش قیمت پایه خودروها در کارخانه با تخفیف ۳۵ تا ۳۸ درصدی وجود دارد که ممکن است خریداران را به سمت بازار خودروها جلب کند یا در صورت تایید نشدن، قیمت خودروها در بازار آزاد کاهش یابد.

منبع : rokna.net

جدیدترین خبر ها را در اخبار خودرو کارمگز دنبال کنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + چهار =