به این مطلب امتیاز دهید

قیمت روز انواع خودرو ساندرو را در این مقاله مشاهده نمایید.

رنو ساندرو یک خودروی هاچ بک کامپکت است که توسط شرکت رنو فرانسه تولید می شود. این خودرو در سال ۲۰۰۷ برای اولین بار معرفی شد و تاکنون دو نسل از آن تولید شده است. نسل اول ساندرو در ایران توسط شرکت پارس خودرو مونتاژ می شد و به عنوان یکی از پرفروش ترین خودروهای ایران شناخته می شد. نسل دوم ساندرو نیز از سال ۱۳۹۵ در ایران تولید می شود و از نظر طراحی و امکانات نسبت به نسل اول پیشرفت های زیادی داشته است.

ساندرو در ایران در دو مدل معمولی و استپ وی عرضه می‌شود. مدل استپ وی از نظر ظاهری شبیه به یک کراس اوور کوچک است و از ارتفاع بیشتری نسبت به مدل معمولی برخوردار است. ساندرو به یک موتور ۱.۶ لیتری چهار سیلندر مجهز است که حداکثر ۱۱۵ اسب بخار قدرت و ۱۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این موتور با یک گیربکس دستی ۵ سرعته یا یک گیربکس اتوماتیک ۴ سرعته جفت می شود.

ساندرو از نظر مصرف سوخت خودرویی کم مصرف است و در سیکل ترکیبی حدود ۶.۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر بنزین مصرف می کند. ساندرو یک خودروی جمع و جور و اقتصادی است که برای استفاده های شهری گزینه مناسبی است. این خودرو از نظر امکانات و ایمنی نسبت به رقبای خود حرفی برای گفتن دارد.

قیمت ساندرو دنده ای

در آگهی های بازار خودرو، قیمت خودرو اتوماتیک رنو ساندرو مدل ۱۳۹۵ با کارکرد ۱۴۰ هزار کیلومتر  ۵۱۰ میلیون تومان میباشد. همچنین، ساندرو مدل ۱۳۹۶ با کارکرد ۱۰۰ هزار کیلومتر با قیمت ۵۷۰ میلیون تومان عرضه می شود.

برندمدلکارکردقیمت (تومان)
رنو، ساندرو اتوماتیک۱۳۹۵۱۴۵,۰۰۰ کیلومتر۵۶۰,۰۰۰,۰۰۰
رنو، ساندرو اتوماتیک۱۳۹۶۱۲۰,۰۰۰ کیلومتر۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰
رنو، ساندرو اتوماتیک۱۳۹۵۸۵,۰۰۰ کیلومتر۷۲۰,۰۰۰,۰۰۰
رنو ساندرو اتوماتیک۱۳۹۵۱۴۰,۰۰۰ کیلومتر۵۱۰,۰۰۰,۰۰۰
رنو، ساندرو اتوماتیک۱۳۹۵۸۵۰,۰۰۰ کیلومتر۶۲۵,۰۰۰,۰۰۰
رنو، ساندرو اتوماتیک۱۳۹۵۱۳۵,۰۰۰ کیلومتر۶۳۵,۰۰۰,۰۰۰
رنو، ساندرو اتوماتیک۱۳۹۵۱۴۰,۰۰۰ کیلومتر۵۹۰,۰۰۰,۰۰۰
رنو، ساندرو اتوماتیک۱۳۹۶۱۰۰,۰۰۰ کیلومتر۵۷۰,۰۰۰,۰۰۰

 

 

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *