به این مطلب امتیاز دهید

آریزو ۶ جی تی جدیدترین محصول مدیران خودرو است که از یک موتور ۱.۶ لیتری TGDI سود می برد. همچنین این خودرو از یک گیربکس ۷ سرعته نیز برای انتقال قدرت موتور به چرخ ها سود می برد.

قیمت نهایی این خودرو ۱.۴۲۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان تعیین شده و در ابتدای سال آینده از سوی شرکت مدیران خودرو فروش آن آغاز خواهد شد.

این خودروساز خصوصی از قیمت نهایی این محصول تازه خود رونمایی کرد. متقاضیان می توانند آریزو ۶ جی تی را با قیمت یک میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان خریداری کنند. این قیمتی است که مدیران خودرو برای مشتریان خود فاکتور می کند و با توجه به اینکه این خودرو هنوز در بازار حاضر نشده مشخص نیست قیمت بازاری آن چقدر خواهد بود. اما پیش بینی می شود از این محصول سدان مشتریان به خوبی استقبال کنند.

آریزو حدود یک دهه است که با مدل های متفاوت در بازار خودرو حاضر بوده و متقاضیان نیز بار که مدلی از آریزو به بازار آمده از آن استقبال خوبی کردند. آریزو ۶ و فونیکس آریزو ۶ پرو دو مدل آریزو ۶ هستند که پیش از این در بازار حضور داشتند. بررسی قیمت تعیین شده برای فونیکس آریزو ۶ پرو نشان می دهد قیمت آریوز ۶ جی تی حدود ۱۸۰ میلیون تومان از قیمت کارخانه ای فونیکس آریزو ۶ پرو گران تر است.

بخشی از این اختلاف قیمت به دلیل آپشن ها و امکانات متفاوت آریزو ۶ جی تی به نسبت فونیکس آریزو ۶ پرو است.

 

منبع: جماران

به اشتراک بگذارید:

administrator

جواد حمیدی هستم و چند سالی در حوزه ی وب فعالیت دارم و عاشق دادن اطلاعات مفید و جدید در زمینه های اینترنت و خودروها هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 7 =