به این مطلب امتیاز دهید

از هفته بعد لاماری ایما با قیمت کارخانه بخرید. شرایط فروش فوری با قیمت قطعی و تحویل ۹۰ روزه خودرو لاماری ایما ویژه دی ماه ۱۴۰۲ از روز یکشنبه هفته آینده آغاز خواهد شد. این اقدام به منظور پیش‌فروش یا مرحله پیش ساخت در بازار خودرو صورت می‌گیرد که تأثیرات مهمی بر صنعت و بازار خودروسازی دارد. در این مرحله، با ارائه تخفیف‌ها یا شرایط ویژه، مشتریان در ابتدای تولید مدل جدید خودرو جلب می‌شوند.

تأثیر اصلی این پیش‌فروش، ایجاد احساس فوری برای خریداران و افزایش تقاضا در بازار است. این اقدام می‌تواند اشتیاق برای خرید ایجاد کرده، مشتریان جدید جلب کند و به تسهیل فرآیند تولید و توزیع کمک کند. همچنین، ایجاد رقابت بین تولیدکنندگان را تشویق می‌کند و در مواجهه با چالش‌های اقتصادی به عنوان یک راهکار استراتژیک عمل می‌کند.

در این راستا، شرایط فروش فوری با قیمت قطعی و تحویل ۹۰ روزه خودرو لاماری ایما ویژه دی ماه ۱۴۰۲ از روز یکشنبه هفته آینده آغاز خواهد شد. به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز این شرکت می‌رساند که با پیش‌ثبت نام در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، این شرکت قصد دارد نسبت به فراخوان متقاضیان محترم (تعیین شده در سامانه مذکور) اقدام نماید.

متقاضیان دعوت می‌شوند تا جهت تکمیل فرآیند ثبت نام و عقد قرارداد فروش با قیمت قطعی و موعد تحویل ۹۰ روز کاری، از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ به صورت اینترنتی به آدرس sales.lamari.ir مراجعه و مراحل ثبت نام را انجام دهند.

علاوه بر این، سایر متقاضیان می‌توانند با مراجعه به آدرس فوق و در بخش “استعلام نوبت دهی”، استعلام و مشاهده نوبت ثبت نام خود را انجام دهند.

نوع خودرومدلقیمت مصوبه فروشجریمه دیرکرد سالیانهکد طرح فروشروش پرداخت
لاماری ایما۱۴۰۲۱۴,۳۱۰,۰۰۰۳۶%Eama-o-۲۲۲نقدی

منبع : ایران جیب

اخبار روز خودرو را در کار مگز  دنبال نمایید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *