1403-03-22 12:16
Search
Close this search box.
به این مطلب امتیاز دهید

لاماری ایما را با قیمت کارخانه بخرید ! ایران خودرو و آرین پارس موتور با آغاز فعالیت در سامانه یکپارچه فروش خودرو، به مشتریان امکان خرید مدل‌های هایما X7 و لاماری را فراهم کرده‌اند.

سامانه یکپارچه فروش خودرو مجدداً در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. این اقدام، به صورت آزادانه انجام می‌شود و شرکت‌های خودروساز محصولات خود را در این سامانه قرار داده‌اند تا مشتریان بتوانند به‌راحتی خودرو مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند.

لاماری ایما و هایما X7 از محصولاتی هستند که در حال حاضر در دسترس متقاضیان قرار دارند. همچنین، محصولات شرکت کرمان موتور اعم از جک S3، جک S5، جک J4، KMC J7 و KMC X5 نیز به‌زودی در این سامانه برای فروش قرار خواهند گرفت. ارائه KMC X5 برای اولین بار در این سامانه صورت می‌گیرد.

برای کسانی که علاوه بر معاملات عادی، دو فرزند یا بیشتر دارند و یا خودروهای فرسوده دارند، امکان انتخاب و خرید خودرو از طریق حضور در سامانه یکپارچه وجود دارد.

علاوه بر کرمان موتور، دو شرکت خصوصی دیگر یعنی ساینا موتور پارسیان با تیگارد X35 و صنایع خودروسازی ایلیا با دایون Y7 نیز به‌زودی در این سامانه حضور خواهند داشت.

با شروع دور جدید فروش خودرو به نحوی جدید، می‌توان انتظار داشت که روش فروش به‌صورت نوبتی که قبلاً وجود داشته است، کنار گذاشته شده و مشتریان می‌توانند با توجه به حضور شرکت‌های خودروساز در سامانه، محصولات مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند. به‌طور کلی، این تغییر نشان‌دهنده انتقال از مکانیزم نوبت‌دهی به روش فروش آزادانه در دور جدید است. با آغاز استارت فروش خودرو در سامانه یکپارچه، امکان دسترسی آسان متقاضیان به بازار خودرو فراهم شده و ممکن است قیمت‌های خودروها نیز کاهش یابد.

ادامه مطلب
خبرهای خوش برای واردات خودروهای سنگین

منبع : اکوایران

دسته اول ترین اخبار خودرو را در مجله خودرو کارمگز دنبال نماید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 20 =