5/5 - (1 امتیاز)

لیست قیمت خودروهای داخلی و مونتاژ ۱۲ مهرماه – امروز، ۱۲ مهر ماه ۱۴۰۲، با ابتدای دوباره فعالیت در بازار خودرو، قیمت‌ها فعلاً تغییری نکرده و تمامی خودروها در وضعیت ثابتی قرار دارند.

قیمت خودروها در روز چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ تغییری نداشته و در وضعیت ثبات کاملی قرار دارند. با احتمال زیاد، با آغاز دوباره فعالیت در بازار از هفته آینده، تغییراتی در قیمت‌ها روی خواهیم دید.

 

قیمت خودروهای داخلی

قیمت‌های خودروهای داخلی امروز نسبت به روز گذشته تغییری نداشته‌اند.

پراید ۱۳۱ و پراید ۱۱۱ با مدل ۱۳۹۹ به عنوان دو از محصولات اقتصادی داخلی به حساب می‌آیند و از چند هفته قبل تغییری در قیمت‌های خود نداشته و به ترتیب با قیمت‌های ۳۱۰ و ۳۲۵ میلیون تومان معامله می‌شوند.

شاهین G یکی از خودروهای لوکس سایپا است که اخیراً تغییرات اندکی در قیمت خود داشته و با قیمت ۵۸۲ میلیون تومان ثابت شده است.

سمند سورن پلاس با موتور بنزینی یکی از محبوب‌ترین سدان‌ها در بازار ایران خودرو است و تغییری در قیمت آن ایجاد نشده و به قیمت ۵۷۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو پارس LX TU۵ نیز در رده‌ای مشابه با سمند سورن قرار دارد و به علت محبوبیت بیشتر در بازار، با قیمت بالاتری به فروش می‌رسد. این خودرو با قیمت ۶۱۱ میلیون تومان معامله می‌شود.

مدل خودروقیمت (تومان)
پراید ۱۳۱۳۱۰,۰۰۰,۰۰۰
پراید ۱۱۱۳۲۵,۰۰۰,۰۰۰
کوئیک دنده ای S۳۴۳,۰۰۰,۰۰۰
شاهین G۵۸۲,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۱۴۰۱۲۴۶۵,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷i دنده ای۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰
سمند سورن پلاس۵۷۵,۰۰۰,۰۰۰
پژو پارس LX TU۵۶۱۱,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس ۶ دنده توربو۷۲۸,۰۰۰,۰۰۰

قیمت خودروهای مونتاژ

قیمت‌های خودروهای مونتاژی نیز بدون تغییر نسبت به روز گذشته با توجه به قیمت‌های داخلی به فروش می‌رسند.

ام‌وی‌ام X۲۲ دنده‌ای اسپرت به عنوان ارزان‌ترین کراس‌اوور مونتاژی در بازار شناخته می‌شود و با قیمت حدود ۷۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

جک J۴ آپشنال نیز یکی دیگر از خودروهای اقتصادی مونتاژی است که توسط کرمان موتور تولید می‌شود و با قیمت ۷۲۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

هایما S۵ دنده اتوماتیک از دیگر خودروهای مونتاژی ایران خودرو است که تا چند هفته گذشته تغییرات کمی در قیمت خود داشته و به قیمت یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان معامله می‌شد. از آغاز دوباره فعالیت امروز نیز هیچ تغییری در قیمت آن ایجاد نشده و با همان قیمت به فروش می‌رود.

فیدلیتی پرایم نیو ۵ نفره از کراس‌اوورهای مونتاژی بنزینی تولید کرمان موتور به قیمت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

نام خودروقیمت (میلیارد تومان)
جک J4 آپشنال۷۲۵,۰۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰
آریزو 5 توربو جدید۱,۰۸۰,۰۰۰,۰۰۰
بسترن B30 1400۹۹۵,۰۰۰,۰۰۰
هایما S5 اتوماتیک۱,۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 نیوفیس۱,۳۱۵,۰۰۰,۰۰۰
چری تیگو 7IE۱,۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰
فونیکس تیگو 7 پرو۱,۵۹۰,۰۰۰,۰۰۰
فیدلیتی پرایم 5 نفره۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰
فردا T5۱,۴۴۰,۰۰۰,۰۰۰

با توجه به اینکه دو روز آینده پنج‌شنبه و جمعه به عنوان روزهای تعطیل محسوب می‌شوند، احتمال تغییرات چشم‌گیر در قیمت خودروها در این هفته کاهش می‌یابد. اما باید در هفته آینده نیز نسبت به تغییرات نرخ دلار آزاد مراقب باشیم و اگر تغییرات قابل توجهی در نرخ دلار آزاد رخ دهد، تغییراتی در بازار خودرو نیز پیش

منبع : tejaratnews.com

تازه ترین خبرهای دنیای خودرو در اخبار خودرو کارمگز

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + نوزده =