به این مطلب امتیاز دهید

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودرو های مونتاژی هم به صورت افزایشی گزارش می‌شود و برخلاف داخلی‌های بازار، شدت افزایش قیمت در این بازار بیشتر است.

ام‌وی‌ام X۲۲ دنده‌ای اسپرت لاکچری یکی از ارزان‌ترین خودروهای مونتاژی بازار بود که طی افزایش قیمت‌های گذشته، تغییر چندانی نداشت. این کراس‌اوور مدیران خودرو از ابتدای معاملات امروز ۲۰ میلیون تومان گران‌تر شده و با ۷۵۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

فردا T۵ یکی دیگر از خودروهای مونتاژی بازار به شمار می‌رود که همانند X۲۲ اسپرت لاکچری تاکنون از این رشد قیمت‌ها مصون بود. قیمت این خودرو نیز ۸۰ میلیون تومان نسبت به روز گذشته افزایش دارد و به کانال یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است.

فیدلیتی پرایم نیو ۵ نفره یکی از معدود خودروهایی است که نسبت به روز گذشته افت قیمت دارد. این کراس‌اوور بهمن موتور ۱۰ میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با یک میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

دیگنیتی پرستیژ یکی از کراس‌اوورهای محبوب بهمن موتور باز هم رکورددار رشد قیمت در بازار خودروهای مونتاژی است. این خودرو که روز گذشته ۱۱۰ میلیون تومان گران شده بود، امروز هم ۱۴۰ میلیون تومان دیگر افزایش یافت و در نهایت با دو میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. به این ترتیب دیگنیتی پرستیژ تنها در دو روز ۲۵۰ میلیون تومان گران شد!

منبع : همشهری آنلاین

به اشتراک بگذارید:

administrator

جواد حمیدی هستم و چند سالی در حوزه ی وب فعالیت دارم و عاشق دادن اطلاعات مفید و جدید در زمینه های اینترنت و خودروها هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 3 =