به این مطلب امتیاز دهید

در این تصاویر، یک وسیله نقلیه به نظر می‌آید که شباهت زیادی به یک ماشین مسابقه‌ای فراری 296 GT3 دارد. بال‌های آن در گوشه‌های جلویی قرار دارند و گلگیرهای هواکش آینه‌های نمای جانبی با دقت بر روی بازوهای منحنی قرار گرفته‌اند. این وسیله بر روی مجموعه‌ای از لاستیک‌های مسابقه‌ای پیرلی نشسته است. اما جالب است که این یک GT3 معمولی نیست؛ به عبارت دیگر، حتی یک مدل واقعی هم نیست. در واقع، این یک ماکت در مقیاس بزرگ از فراری 296 GT3 است.

ماکت 296 GT3

آخرین ساخته شرکت در اینجاست، یک ماکت از فراری 296 GT3 در مقیاس 1:8. این ماکت به دقت از داده‌های CAD واقعی فراری برای ساخته شده است و با ابعاد طبیعی این خودرو، به طول 22 اینچ، نسبت‌های واقعی را ارائه می‌دهد. توسعه این ماکت با استفاده از داده‌های واقعی حدود 3000 ساعت طول کشیده و مونتاژ هر مدل حدود 300 ساعت زمان گرفته است.

نمای عقب ماکت 296 GT3

این ماکت دارای جزئیات بسیار دقیقی است؛ شامل یک فضای داخلی با کمربند، تسمه، سوئیچ، دستگیره و حتی فرمان با دکمه‌ها و سوئیچ‌ها است. درب‌ها باز می‌شوند تا دیدی واضح از داخل را فراهم کنند، اما متأسفانه، درپوش موتور قابل باز نشدن است تا موتور V6 توربوشارژ دوقلو را نمایان کند.

نمای داخل ماکت 296 GT3

این ماکت نه تنها یک اثر هنری بلکه یک ابتکار واقعی است که با اخذ اطلاعات دقیق از واقعیت، یک آثار هنری منحصر به فرد ایجاد کرده است.

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =