1403-03-22 22:36
Search
Close this search box.
5/5 - (1 امتیاز)

به گزارش اکوایران، طبق اعلام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، مزایده فوق العاده ۵۸۶ برای عرضه انواع و اقسام خودروهای سواری، سنگین و ماشین آلات راه سازی، پوشاک و لوازم خانگی و تجهیزات الکترونیکی و غیره به ارزش یک هزار و ۲۱۶ میلیارد تومان آغاز شد.

سید عبدالمجید اجتهادی مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی درباره جزئیات این مزایده گفت: این مزایده در 19 استان کشور شروع شده است و بیشترین تعداد خودروها و کالاها به استان های هرمزگان، بوشهر و تهران اختصاص دارد.

او ادامه داد: متقاضیان می توانند برای بازدید و ارائه پیشنهاد از خودروها و کالاها تا چهارشنبه 29 آذرماه به انبارهای این سازمان در 19 استان مراجعه کرده و از نزدیک بازدید کنند.

به گفته مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، رمزگشایی و اعلام برندگان در روز دوشنبه چهارم دی ماه انجام میشود و  اطلاعات شرکت در این مزایده از طریق ستاد الکترونیک دولت و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام مشود و متقاضیان به این سامانه مراجعه کنند.

او افزود: شرکت کنندگان برای شرکت در این مزایده باید اقدام به دریافت توکن( گواهی امضا الکترونیکی) از طریق سامانه ستاد الکترونیک دولت کنند.

ادامه مطلب
اخبار جدید سامانه یکپارچه خودرو - سامانه باز می شود
به اشتراک بگذارید:

administrator

جواد حمیدی هستم و چند سالی در حوزه ی وب فعالیت دارم و عاشق دادن اطلاعات مفید و جدید در زمینه های اینترنت و خودروها هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =