5/5 - (1 امتیاز)

در جلسه صبح امروز کمیسون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر تهران و کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران بهای ارائه خدمات معاینه فنی برتر تعیین شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران: صبح امروز جلسه مشترک کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران و کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران درخصوص لایحه بهای کارشناسی معاینه فنی برتر و با حضور اعضای این دو کمیسیون و شادی مالکی؛ مدیرعامل ستاد معاینه فنی تهران برگزار شد.
شادی مالکی، مدیرعامل ستاد معاینه فنی تهران، عنوان کرد: پس از تهران، کلان‌شهرهای دیگر نیز به دنبال ارائه معاینه فنی برتر هستند و سازمان حفاظت محیط زیست مطابق با رتبه‌بندی‌ها اقدام به صدور مجوز برای ارائه خدمات معاینه فنی برتر می‌کند و اکنون در 11 مرکز تهران مجوز صدور معاینه فنی برتر صادر شده است.

مالکی در ادامه تصریح کرد: امسال 35 درصد متقاضی معاینه فنی برتر بوده‌اند که از این میان 16 درصد گواهی برتر صادر شده است.

او با اشاره به بهای پیشنهادی برای معاینه فنی برتر اظهار کرد: بهای معاینه فنی عادی 92 هزار تومان است و برای معاینه فنی برتر 28 هزار تومان افزایش قیمت، یعنی 120 هزار تومان را پیشنهاد داده‌ایم.

احمد صادقی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، اظهار کرد: دریافت 28هزار تومان بیشتر برای معاینه فنی بهای زیادی نیست که بخواهیم آن را از شهروندان دریافت کنیم، باید رقم پایه‌ای گذاشته شود تا در سال دیگر هم بتوانیم آن را افزایش دهیم و شهروندان به دریافت معاینه فنی ترغیب شوند.

با نظر اکثر اعضای حاضر در جلسه بهای معاینه فنی برتر مبلغ 50 هزار تومان تعیین شد و بهای کامل دریافت معاینه فنی برتر 142 هزار تومان شد.

به اشتراک بگذارید:

administrator

جواد حمیدی هستم و چند سالی در حوزه ی وب فعالیت دارم و عاشق دادن اطلاعات مفید و جدید در زمینه های اینترنت و خودروها هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *