5/5 - (1 امتیاز)

نسل دوم آئودی Q7 که در اوایل سال 2015 معرفی شد، به تازگی تغییراتی را تجربه کرده است. در سال 2020، با انجام یک فیس لیفت، این شاسی بلند و شیک به‌روز شد، اما به نظر می‌رسد که در مقابل رقبا، به ویژه رقبای جوان‌تر، جاه‌طلبی خود را از دست داده است. تصاویر جاسوسی جدید نشان می‌دهند که بروزرسانی دوم برای این مدل در حال برنامه‌ریزی است، اما جزئیات بیشتری از آینده این خودرو نیز قابل تشخیص است.

نسل بعدی آئودی Q7 از نمای سه رخ
منبع: motor1.com

اگرچه احتمال فیس لیفت دیگری نیز وجود دارد، اما به نظر می‌رسد که آئودی در حال آزمایش چیزی بیشتر از این است. چهار حلقه مشهود در تصاویر جاسوسی، نشان از تست‌های خودروی نسل آینده دارد. این قاطر، که در منطقه کوهستانی آلپ دیده شده، به نظر می‌رسد که با یک دینامومتر تجهیز شده است. هرچند از بدنه مدل فعلی به طور گسترده‌تری استفاده شده است، اما با قوس چرخ‌ها کشیده شده است. این ممکن است نشانه‌ای از این باشد که Q7 بازسازی شده، و ممکن است مسیرهای متنوع‌تری را بپیماید. با این حال، با توجه به ناهنجاری در چرخ‌های جلو و انحراف پایین تر در قسمت عقب، به نظر می‌رسد که آئودی در حال آزمایش تکامل سیستم تعلیق هوا خود برای نسل سوم خودروی Q7 است.

نسل بعدی آئودی Q7 از نمای کنار
منبع: motor1.com

اگرچه هنوز در مورد نسل بعدی Q7 اطلاعات دقیقی موجود نیست، ما توانسته‌ایم با بررسی داخلی خودرو در حالت ساکن، برخی از جزئیات مهم را شناسایی کنند. این خودرو به عنوان یک قاطر آزمایشی اولیه در حال توسعه است و پیشرفت‌های آن قابل مشاهده است. دیدن داشبورد اصلاح شده با یک صفحه نمایش بزرگ در وسط، امکان‌پذیر بوده و نشان از بهبودهایی در سیستم‌های کنترلی داخلی دارد. در مقایسه با نسل قبلی که دارای صفحه نمایش دوگانه بود، احتمالاً اینبار با حذف اهرم دنده حجیم به همراه یک انتخابگر کوچک، طراحی زیباتر و کاربرپسندتری را ارائه می‌دهد.

نسل بعدی آئودی Q7 از نمای پشت
منبع: motor1.com

تا زمانی که Q7 فعلی هنوز در مرحله فیس لیفت جدیدی قرار نگرفته باشد، قابلیت حضور آن در بازار و فروش به مدت چند سال دیگر وجود دارد. این به این معناست که حداقل تا سال 2025، زمانی که خودروهای جدید با موتورهای احتراقی آئودی عرضه می‌شوند، Q7 همچنان در دسترس خواهد بود. این شرکت قبلاً اعلام کرده است که از سال 2026 به بعد، فقط خودروهای برقی را به بازار عرضه خواهد کرد. با این حال، ممکن است به دلیل تقاضای بازار چین، خودروهای مجهز به موتورهای بنزینی تا یک مدت محدود تولید شوند.

برای اطلاع از اخبار جدید خودرو به سایت مجله خودرو کار مگز مراجعه کنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + بیست =