4/5 - (11 امتیاز)

به نقل از تسنیم نیوز

وزیر صمت ( صنعت، معدن و تجارت) ، آقای عباس علی‌آبادی ، درباره بهبود کیفیت و استانداردهای خودروها اظهار نمود: “ما در حال تلاش هستیم تا کیفیت و استانداردهای خودروها را بهبود دهیم. این تلاش میسر خواهد شد تنها اگر همه با هم همکاری کنیم.”

نظر عباس علی آبادی درباره کاهش قیمت خودرو

 

نظر وزیر صمت درباره کاهش قیمت خودرو چیست ؟

در ادامه آقای علی‌آبادی در مورد صنعت خودروسازی کشور افزود: “ما در حال انجام تلاش‌هایی برای بهبود کیفیت و استانداردها هستیم و با رعایت قوانین و مقررات، تعهدات را به عمل می‌آوریم.”

در پاسخ به سؤالی درباره وعده‌های شورای رقابت برای اصلاح و کاهش قیمت خودروهای مونتاژی، آقای علی‌آبادی توضیح داد: “شورای رقابت تحت نظر ما قرار ندارد و اگرچه عضوی از آن هستیم، اما کنترل ما بر آن نیست. واقعیت این است که فرآیند باید به سمت بازار پیش برود و ما در جهت اقتصاد بازار در حال حرکت هستیم.”

وی افزود: “در اقتصاد بازار، هنگامی که تنوع و تعادل بین عرضه و تقاضا برقرار می‌شود، تنظیمات به طور خودکار انجام می‌پذیرد. ما با مشکل ناهماهنگی مواجهیم و به همین دلیل در برخی مواقع نیاز به دخالت داریم. امیدواریم که بتوانیم مسائل ناهماهنگی را به نحوی حل کنیم که نیاز به دخالت کمتری باشد.”

در پایان، وزیر صنعت افزود: “کاهش قیمت خودروها ممکن است به وقوع بپیوندد، اما این اتفاق تنها زمانی می‌افتد که همه ما به همدیگر کمک کنیم و همکاری نماییم.”

به روز ترین اخبار خودرو را در کارمگز دنبال کنید.

 

مطلب پیشنهادی کارمگز : لندکروز 2023

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =