1403-03-29 12:51
Search
Close this search box.
به این مطلب امتیاز دهید

به گزارش Automotive News Europe، کانسپت Chill-Out که از سال 2021 به عنوان یک نمای پیش نمایش بازنگری شده از طراحی خودروی برقی نیسان لیف معرفی خواهد شد. این کانسپت با نمایی کاملاً متفاوت از استایل فعلی لیف برخوردار است. با ورق فلزی صاف و خطوط ساده، این خودرو با زیبایی اسپرتی کوپه‌مانند به نمایش گذاشته شده است. گلخانه زیبا و اسپرت با چرخ‌های بزرگ، ظاهری قدرتمند به آن بخشیده است. قسمت جلو دارای پنجره جسورانه‌ای نیست، اما با حفظ رنگ مشکی و شکل خود چراغ‌ها، هویت نیسان حفظ شده است.

نیسان لیف جدید از نمای جلو

در قسمت پشتی، درج‌های مشکی با چراغ‌های عقب دو واحدی عمودی و سه واحدی افقی، به همراه نام تجاری نیسان، ظاهری جدید به خودرو داده‌اند. این مدل همچنین دارای یک اپلیکیشن سپر برای افزودن کنتراست بیشتر است. از مهم‌ترین تغییرات که در مدل تولیدی انتظار می‌رود، فضای داخلی است. کانسپت Chill-Out با آرامش و استقلال، دارای کنترل‌های سنتی و یک نمایشگر بزرگ با طراحی مینیمالیستی نبوده است. البته، این طراحی ممکن است در مدل تولیدی تغییر یابد و تا چندین سال دیگر، خودرو بازاریابی شود.

نیسان لیف جدید از نمای پشت

نیسان برنامه دارد جانشین لیف را در انگلستان تولید کند و آمریکا را مبدأ تأمین نخواهد کرد. این انتقال تولید به انگلستان ممکن است منجر به از دست دادن مزایای مالیاتی فدرال 7500 دلاری در آمریکا شود. فروش لیف در سال‌های گذشته حدود 10000 واحد بوده است، اما در 9 ماه اول سال جاری تا 35 درصد کاهش یافته است. این موضوع نشان‌دهنده نیاز به بازنگری جامعه نیسان از لحاظ طراحی و عملکرد خودرو است. این گام به سمت خودروهای الکتریکی با بیشترین امکانات و عملکرد بهتر نشان می‌دهد.

ادامه مطلب
ماشین های عجیب و زیبای نمایشگاه SEMA + عکس

نیسان لیف جدید از نمای داخل

از زمان معرفی نیسان لیف در سال 2011، چشم‌انداز خودروهای الکتریکی تغییرات زیادی کرده است. با وجود رقبا مانند شورلت بولت، با ارائه به‌روزرسانی‌هایی در زمینه برد و زمان شارژ، نیسان نیز به نظر می‌رسد در توسعه خودروهای الکتریکی خود تا حد زیادی تمرکز داشته باشد.

برای اطلاع از لیست قیمت روز انواع خودرو به سایت کار مگز سری بزنید.

به اشتراک بگذارید:

subscriber

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 6 =