5/5 - (1 امتیاز)

نیسان Z به نظر می‌رسد که حتی با استفاده از رنگ‌های جذاب خود مانند زرد ایکازوچی، قرمز شور، آبی سیران و چوب رز متالیک، همچنان جذابیت خاصی دارد. اما در آینده، نیسان قصد دارد رنگ نارنجی را به پالت خود اضافه کند.

نیسان Z نارنجی

 

در زمان مناسب هالووین، یک منبع آگاه از برنامه‌های آینده نیسان به ما اطلاع داد که مدل Z ممکن است در سال آینده در ایالات متحده به رنگ نارنجی نغییر کند. این رنگ جدید هنوز نامی ندارد، اما طراحی آن الهام گرفته از مدل Fairlady Z است که در اوایل امسال در نمایشگاه خودرو توکیو به نمایش درآمد.

این مدل خاص از Z دارای یک پکیج لوازم جانبی اصلی نیسان بود که شامل یک جلوپنجره بازطراحی شده، اسپویلر عقب فیبر کربنی و چرخ‌های 19 اینچی منحصر به فرد بود. همچنین، این مدل از رنگ 432 نارنجی معرفی شده بود که نمایانگر مدل Z 432 (S30) قدیمی بود. احتمالاً نیسان در مدل آینده‌اش در ایالات متحده از سپرها و لوازم جانبی فیبر کربن استفاده نخواهد کرد، اما رنگ نارنجی جدید همچنان یک انتخاب جذاب برای طرفداران Z خواهد بود.

نیسان Z نارنجی با دیسک قرمز

رنگ نارنجی در تاریخ نیسان یکی از رنگ‌های بسیار محبوب در خط تولید این شرکت بوده است. اکنون این رنگ در SUVهایی مانند Kicks و Rogue و همچنین Sentra موجود است، حتی در یک نقطه از زمان در مدل GT-R نیز ارائه شده بود. با این حال، نیسان تصمیم گرفته است که از رنگ نارنجی در مدل GT-R برای سال 2024 استفاده نکند.

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =