5/5 - (1 امتیاز)

هزینه اجاره خودرو در تهران

هزینه اجاره خودرو در تهران، به وابستگی از نوع خودرو (ایرانی یا خارجی)، بازدهی مختلفی دارد. برای اجاره خودروی ایرانی یا خارجی، نرخ‌ها در بازه از ۷۹۰ هزار تومان تا ۱۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان متغیر است.

به عنوان مثال، هزینه اجاره یک روزه برای یک پورشه ماکان مدل ۲۰۱۷ در تهران، به مبلغ ۱۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان می‌رسد. همچنین، برای اجاره یک بنز اس ۵۰۰ مدل ۲۰۱۳، هزینه روزانه حدود ۸ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان است.

در صورت تمایل به اجاره یک خودروی شاسی بلند، می‌توانید یک تویوتا لندکروز مدل ۲۰۱۳ را با قیمت ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان در روز به اجاره بگیرید. نرخ اجاره روزانه برای خودروهای کره‌ای نیز مناسب است؛ به عنوان مثال، هیوندای سانتافه را می‌توانید با ۳ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان در روز اجاره کنید و برای کیا اسپورتیج نیز مبلغ ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

همچنین، با مبلغ ۲ میلیون تومان، امکان اجاره چری تیگو ۵ یا آریزو ۶ برای یک روز وجود دارد. در صورت تمایل به اجاره خودروی ایرانی، می‌توانید یک پژو ۲۰۷ اتوماتیک را با قیمت ۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان در روز کرایه کنید. همچنین، پژو ۲۰۶ مدل ۹۸ با هزینه روزانه ۸۲۰ هزار تومان قابل اجاره است.

قیمت اجاره پژو پارس ۸۵۰ هزار تومان و همچنین سمند با قیمت ۷۹۰ هزار تومان نیز در دسترس می‌باشند.

 

هزینه اجاره خودرو

 

منبع: اقتصاد آنلاین

به اشتراک بگذارید:

administrator

جواد حمیدی هستم و چند سالی در حوزه ی وب فعالیت دارم و عاشق دادن اطلاعات مفید و جدید در زمینه های اینترنت و خودروها هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *