5/5 - (1 امتیاز)

نسل فعلی هیوندای توسان در سال 2020 در ایالات متحده معرفی شد و اکنون به نظر می رسد که مدل 2025 توسان نیز مورد به‌روزرسانی قرار گرفته است. با اینکه تغییرات خارجی به نظر ممکن است اندک به نظر برسد، اما جلوپنجره و صفحات اسکیت با تغییرات کوچکی، توسان را به عرض بیشتری مجهز کرده‌اند.

هیوندای توسان 2025 با فیس جدید از نمای جلو

داخل خودرو نیز به نظر می رسد که به یک مدل نسل جدید تعلق دارد، زیرا داشبورد به‌طور کامل بازسازی شده است. مانند مدل Ioniq 5، توسان دارای دو صفحه نمایش 12.3 اینچی است که در یک محفظه قرار دارد، و لوگوی هیوندای روی فرمان با چهار نقطه جایگزین شده است که کد مورس برای حرف “H” است.

 

مطلب پیشنهادی : مشخصات فنی و بررسی تویوتا لوین هیبرید

 

تغییرات در تابلو برق برای تنظیم تنظیمات آب و هوا نیز به چشم می‌خورد و خوشحالانه کنترل‌های بیشتری نسبت به نسخه‌های قبلی وجود دارد. به جای دکمه‌های قدیمی، دستگیره‌های چرخشی با صفحه نمایش داخلی برای کنترل AC و دکمه‌های نقره‌ای برای کنترل صدا و تنظیمات دیگر دیده می‌شوند. دریچه‌های هوای مرکزی نیز باریک‌تر از قبل هستند و احساس یک دریچه مداوم در داشبورد را ایجاد می‌کنند.

هیوندای توسان 2025 با فیس جدید از نمای کنار

با توجه به نگاه دقیق‌تر به داشبورد، تغییرات بیشتری به چشم می‌آید. به عنوان مثال، انتخابگر دنده به ستون فرمان منتقل شده است که به هیوندای این امکان را می‌دهد که با یکپارچه‌سازی یک پد شارژ بی‌سیم بزرگ و دو جا لیوانی با دکمه‌های کنترل جدید، در مورد کنسول مرکزی تغییراتی داشته باشد. با توجه به دوخت ممتاز روی کارت‌های درب و داشبورد همراه با چرم سوراخ‌دار روی صندلی‌ها، انتظار می‌رود نسخه رده بالایی باشد.

هیوندای توسان 2025 با فیس جدید از نمای داخل

اطلاعات بیشتری درباره این به‌روزرسانی برای مدل 2025 توسان هنوز منتشر نشده است. اما با توجه به اینکه توسان 2024 در ایالات متحده معرفی شده است، این به‌روزرسانی به احتمال زیاد در مدل 2025MY عرضه نخواهد شد.

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 5 =