1403-04-03 04:57
Search
Close this search box.
5/5 - (1 امتیاز)

در نمایشگاه CES، یکی از معروف‌ ترین نمایشگاه‌ های سالانه فناوری در لاس وگاس ، یک خودروی الکتریکی به نام هیوندای موبیون در معرض نمایش قرار گرفت که همچون یک خرچنگ از کناره‌ها حرکت می‌کرد و با اعتماد به نفس در یک مورب بسیار شیب‌دار حرکت می‌کرد و هر حرکتش باعث جلب توجه مخاطبان بود.

هر تکنولوژی جدیدی که معرفی می‌شد، جشنواره‌ای از تعجب را به وجود می‌آورد. خودروهایی با چهار چرخ که تا 90 درجه بچرخیده و به صورت مستقل حرکت می‌کردند، باعث احساسات تازه و هیجان‌انگیز در تماشاچیانی شد که به دیدن خودروها به سمت جلو و عقب خسته شده بودند.

بخش بی‌نظیر این موضوع نه این بود که این تکنولوژی تنها وجود داشت، بلکه این نکته تازگی این بود که تقریباً برای اولین بار آماده شده بود. یکی از مدیران شرکت، به InsideEVs اظهار کرد: شرکت هیوندای موبیس، فراهم کننده خدمات خودروساز، که کانسپت Mobion را تدوین کرده بود، قصد دارد تا تا سال 2025 سیستم پرتلافی خود e-Corner را بهبود بخشد. شرکت کیا نیز، که زیر چتر گروه موتور هیوندای فعالیت می‌کند، مشتاق است که این تکنولوژی را در خودروهای خودکار آینده‌اش به‌کار ببرد. بنابراین، احتمالاً زمان زیادی نمی‌گذرد که یک خودروی برقی از کمپانی کیا در خیابان‌ها حضور یابد، حرکتی انجام دهد و مسیر خوشحالی را ادامه دهد.
هرچند که این تصور ممکن است، اما در نهایت این تفکر است.

کریم حبیب، مدیر طراحی کیا، در یک گفت‌وگو با InsideEVs اظهار داشت: “به نظر من، ما باید آن را به مرحله تولید برسانیم.”

ادامه مطلب
قوی ترین خودرو BMW که فقط 50 تا از آن موجود است

رئیس مهندسی پیشرفته این شرکت، لی سئونگ هوان، اعلام کرد: پس از اتمام e-Corner، هیوندای موبیس قصد دارد که آن را در شرکت‌های خودروسازی خریداری کند. در حال حاضر، اولویت اصلی این تیم کاهش هزینه‌های e-Corner است (به گفته او، حضور دو موتور در هر چرخ هزینه را افزایش می‌دهد) و اطمینان از رعایت استانداردهای دوام.

اگر همه چیز به خوبی پیش برود و مشتریان ثبت نام کنند، او انتظار دارد که e-Corner تا سال 2030 به تولید برسد. بر اساس گفته او، کیا ممکن است یکی از اولین خریداران این تکنولوژی باشد.

به اشتراک بگذارید:

administrator

جواد حمیدی هستم و چند سالی در حوزه ی وب فعالیت دارم و عاشق دادن اطلاعات مفید و جدید در زمینه های اینترنت و خودروها هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سه =