به این مطلب امتیاز دهید

اصلاع رسانی در خصوص واریزی وجه خریداران خودرو های سایپا انجام شد !

فراخوان فرصت واریز وجه به حساب برای متقاضیان عادی پنج محصول از شرکت سایپا در بخش هشتم، که در اولویت دریافت خودروهایشان زمستان ۱۴۰۲ و بهار ۱۴۰۳ می باشد، امروز (۱۷ مرداد ماه) به صورت پیامکی اطلاع رسانی شده است.

تنها متقاضیانی که در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها شرکت می‌کنند و به تحویل خودروهای موعد زمستان ۱۴۰۲ و بهار ۱۴۰۳ از انتخاب پنج محصول شامل کوییک پلاس اتوماتیک، کوییک R دنده‌ای، کوییک R اتوماتیک، ساینا S دنده‌ای و ساینا S اتوماتیک سایپا دست یافته‌اند، امروز (سه‌شنبه ۱۷ مرداد ماه) پیامکی حاوی دستور واریز وجه به حساب خود را دریافت می‌کنند.

فراخوان واریز وجه سایپا

مطلب پیشنهادی کارمگز : قیمت لندکروز 2023

 

متقاضیان می‌توانند از زمان دریافت پیامک از سوی سایپا تا تاریخ پایان روز شنبه ۲۱ مرداد ماه (به مدت پنج روز) برای انجام واریز وجه، از طریق سامانه فروش اینترنتی به آدرس saipa.iranecar.com اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که قیمت نهایی خودروها تا زمان تحویل تعیین نخواهد شد و بر اساس نرخ‌های زمان تحویل محاسبه خواهد شد. در حال حاضر، متقاضیان بر اساس مبالغی که در بخشنامه اعلام شده است، وجه را به حساب واریز می‌کنند تا در زمان تحویل و با توجه به قیمت روز خودرو، مابقی وجه را تکمیل نمایند.

همچنین، تاریخ تحویل سه خودروی کوییک پلاس اتوماتیک، کوییک R اتوماتیک و ساینا S اتوماتیک از فروردین تا خرداد ماه ۱۴۰۳ بوده و دو خودروی ساینا S و کوییک R دنده‌ای از اسفند ۱۴۰۲ تا خرداد ۱۴۰۳ در نظر گرفته شده است.

منبع : ایسنا

دسته اول ترین اخبار خودرو را در کارمگز دنبال کنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =