5/5 - (1 امتیاز)

جدیدترین اخبار ایران خودرو پژو پارس : بالاخره پژو پارس وارد سامانه یکپارچه شد ! فروش فوری خودروی پژو پارس برای اعضای برگزیده سامانه یکپارچه آغاز شده است.
در زمستان سال گذشته، خودروها به صورت نوبت‌ دهی از طریق سامانه یکپارچه به فروش می‌رسیدند. یکی از خودروهایی که در این سامانه عرضه شد، خودروی پژوپارس بود. این خودرو به دلیل تفاوت قیمت آن با قیمت بازار، برای بسیاری از خریداران جذابیت زیادی داشت و می‌توان گفت که یکی از خودروهای محبوب در بازار ایران بود. در زمان ثبت‌نام، حدود ۱۰۰ هزار نفر برای خرید این خودرو علاقه‌مند شدند.

با ورود به فصل زمستان که نوبت تحویل خودروهای پژوپارس به متقاضیان بود به دلیل عدم ارسال پیامک و فراخوان مبنی بر زمان تحویل، کم‌کم سروصداها در مورد تأخیر در تحویل این خودرو بلند شد؛ تا جایی که طی تقریباً دو ماه گذشته شاهد تجمعات زیادی مقابل نهادهای دولتی از جمله وزارت صمت بودیم.

در این بحبوحه بود که مشخص شد به دلیل عدم انطباق این خودرو با استانداردهای ۸۵ گانه در تداوم تولید پژوپارس شک و شبهه ایجاد شده و باید خط تولید این خودرو متوقف شود.

با این حال گروه صنعتی ایران خودرو امروز با صدور اطلاعیه ای از تحویل این خودروها به متقاضیان خبر داد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

به استحضار مشتریان شرکت ایران خودرو میرساند، با توجه به تولید امکان تولید تعداد محدودی خودرو پارس XU۷P با کد کلاس ۳۵۱۰۶ شرایط انتخاب و واریز وجه برای بخشی از متقاضیان گروه پارس با اولویت زمستان ۱۴۰۲ (بخشنامه ۴۷۰۵) براساس اولویت ثبت نام به شرح جدول پیوست ایجاد شده است، مشتریان فوق میتوانند طی مدت ۴ روز نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.

مراتب از طریق ارسال پیامک نیز به واجدین شرایط اولویت های فوق اطلاع رسانی شده است.

هفته گذشته عباس علی آبادی با اشاره به موضوع استانداردهای خودروی گفت :

تولید محصولات در خطوط تولید خودروسازان را براساس استاندارد انجام می‌دهیم. استانداردها هم شناور هستند

وزیر صنعت دولت سیزدهم سعی کرد با جلب توجه به استانداردهای جهانی خودروسازی، متقاعد کننده‌ترین شرایط را برای ثبت‌نام کنندگان ارائه دهد. علی آبادی اظهار کرد که ارتقاء استانداردها و تغییر در برنامه تولید، قسمت طبیعی این فرآیند است.

وی بر این باور است که استانداردهای خودروها به طور مداوم در سراسر جهان بهبود می‌یابند و از این رو، انتظار می‌رود که صنعت خودروسازی ایران نیز با پیروی از این روندها، استانداردهای خود را ارتقا دهد.

سکاندار هدایت صنعت در ادامه با اشاره به موفقیت‌هایی همچون پژو پارس، امیدوار کرد که با حل مشکلات تولید، متقاضیان قادر به دریافت خودروهای خود باشند.

گرچه این نگرش‌ها ممکن است برای آماده‌سازی توقف تولید پژو پارس نقشی داشته باشند، اما همچنان چشم‌اندازی برای ثبت‌نام کنندگان این خودروها وجود دارد. بر اساس تعداد ثبت‌نام‌ها، ایران خودرو ممکن است مجبور شود تا تولید پژو پارس را ادامه دهد و آن را با قیمت‌های جدید عرضه کند.

لازم به ذکر است که انتظار تحویل پژو پارس با قیمت‌های پیشین ممکن نیست و ایران خودرو ممکن است به دلیل فشارهای سیاسی، قیمت‌های جدیدی ارائه دهد.

پژو پارس، یکی از خودروهای محبوب و معروف تولیدی شرکت ایران خودرو است. این خودرو به عنوان یک گزینه اقتصادی و کارآمد، در بازار خودروسازی ایران نقش مهمی داشته و با استفاده از طراحی ساده، مصرف کم سوخت و هزینه نگهداری کم، توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است.

منبع : ایران جیب

” به روزترین اخبار خودرو را در کار مگز دنبال نمایید “

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =