به این مطلب امتیاز دهید

آغاز پیش فروش خودروهای سایپا !! پیش‌فروش خودروها تاثیر قابل توجهی بر بازار خودرو دارد. این روش به شرکت‌ها کمک می‌کند تا قبل از تولید خودرو، مشتریان را جذب و افراد را به خرید خودروهای جدیدشان ترغیب کنند. این به شرکت‌ها امکان می‌دهد تا درآمدزایی را به صورت پیشاپیش تجربه کرده و تولید خودروها را به خوبی برنامه‌ریزی کنند.

در این راستا، ثبت‌نام برای پیش‌فروش خودروهای سایپا فوق‌العاده امروز ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد. بر اساس اعلامیه مربوط به این طرح، این فروش به صورت اقساطی با بازپرداخت به مدت ۴ ماه انجام می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت‌نام جدیدترین خودروها بدون نیاز به قرعه‌کشی، می‌توانید ادامه متن را مطالعه کنید.

شرایط ثبت نام بدون نیاز به قرعه کشی در فروش وانت زامیاد سایپا

با اعلام اخبار جدید، فرصت ثبت نام در طرح وانت زامیاد سایپا در ماه آبان با شش دوره چک چهارماهه فراهم شده است. علاوه بر این، این شرکت خودروسازی امکان فروش نقدی را برای طرح‌های فروش فوری و پیش فروش سایپا فراهم کرده است. لطفاً جزئیات را در تصویر زیر به دقت مشاهده فرمایید.

 

فروش اقساطی سایپا

 

شرایط فروش به صورت اقساطی برای خودروهای سایپا 1402 به شرح زیر می‌باشد:

1. محدودیت کد ملی:
– برای ثبت نام بدون نیاز به قرعه کشی ویژه، محدودیتی برای کد ملی وجود دارد. هر کد ملی تنها می‌تواند یک دستگاه خودرو را ثبت نام کند.

2. محدودیت‌های دیگر:
– محدودیت‌های دیگری نیز برای ثبت نام در سیستم فروش اعمال می‌شود.

3. تغییرات و افزایش هزینه‌ها:
– پس از امضای قرارداد با مشتری، در صورت نیاز به نصب تجهیزات یا لوازم اضافی بر روی خودرو به دلیل الزامات قانونی، استانداردهای اجباری یا محیط زیست، یا در صورت ایجاد تغییرات در برخی از قطعات خودرو، و یا افزایش هزینه‌های مربوط به شماره‌گذاری، بیمه، مالیات، مالیات ارزش افزوده، مالیات نقل، عوارض شماره‌گذاری و … تا قبل از صدور فاکتور خودرو، هزینه‌های مرتبط از مشتری دریافت می‌شود.

4. شرایط فروش اقساطی:
– شرایط فروش شماره 1 و 2 این بخشنامه، از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو سایپا، سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.

5. انتخاب بسته‌های خدمات:
– در شرایط فروش اقساطی سایپا شماره 1 و 2، علاوه بر بسته‌های خدمت تعریف شده، امکان انتخاب دیگر بسته‌های خدمات در شرایط فروش تا قبل از واریز وجه ممکن است. مشتریان محترم می‌توانند جهت مشاهده بسته‌های خدمت و آپشن‌ها به سایت saipayadak.org مراجعه نمایند.

6. مهلت ثبت نام:
– ثبت نام برای خودروهای سایپا 1402 از تاریخ 17 آبان 1402 آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

7. لینک سایت ثبت نام:
– تکمیل مراحل ثبت نام بدون نیاز به قرعه کشی برای خودروهای وانت زامیاد از طریق سایت ثبت نام سایپا، به آدرس saipa.iranecar.com انجام می‌شود. درصورتی که متقاضیان تصمیم به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری بگیرند، شرکت سایپا مسئولیتی نخواهد داشت.

منبع : تیتر کوتاه

جدبدترین خبرهای دنیای خودرو در اخبار خودرو کارمگز

 

جهت اطلاع از قیمت خودرو با کارمگز همراه باشید.
به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =