5/5 - (1 امتیاز)

پیش فروش سدان محبوب مدیران خودرو آغاز شد – شرایط فروش به صورت اقساطی مدیران خودرو در سال 1402 اعلام شده است.

پیش‌فروش خودروها تأثیر مهمی بر بازار خودرو دارد. این روش به شرکت‌ها کمک می‌کند تا قبل از تولید خودروها، مشتریان را جذب کنند و متقاضیان را به خرید خودروهای جدید ترغیب کنند. این به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا از پیش درآمدزایی نمایند و تولید خودروها را به خوبی برنامه‌ریزی کنند.

در این زمینه، ثبت‌نام برای خرید اقساطی خودروهای مدیران در سال 1402 آغاز شده است. متقاضیان می‌توانند دوره بازپرداخت خود را از بین 12، 24، 36، 48 و 60 ماه انتخاب کرده و خودروی خود را 90 روز پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام دریافت کنند.

شرایط ثبت‌نام برای خرید اقساطی محصولات مدیران خودرو در سال 1402 به شرح زیر است:

این طرح به خرید خودروی آریزو ۵ اختصاص دارد و قیمت ثبت‌نامی برای مدیران خودرو حدود یک میلیارد و 91 میلیون تومان است. متقاضیان باید 50 درصد از مبلغ را نقداً پرداخت کنند و مابقی مبلغ را به صورت اقساط ماهانه با نرخ سود 23 درصدی به حساب مدیران خودرو واریز کنند. همچنین امکان خرید نقدی از مدیران خودرو نیز وجود دارد.

شرایط فروش اقساطی خودروهای مدیران در سال 1402 عبارتند از:

1. متقاضیان باید اطمینان حاصل کنند که قادر به ارائه مدارک مورد نیاز برای لیزینگ یا بانک‌های ارائه دهنده تسهیلات اقساطی خرید خودرو هستند. در صورت عدم توانایی مشتری در ارائه مدارک مالی یا عدم تخصیص تسهیلات توسط بانک، مسئولیت این موضوع بر عهده مدیران خودرو نخواهد بود.

2. تاریخ تحویل خودرو در صورت انتخاب روش فروش اقساطی تایید شده توسط لیزینگ یا بانک، 90 روز کاری بعد از تایید نهایی خواهد بود.

3. میزان پیش‌پرداخت حداقل و نرخ کارمزد و تغییرات در دوره اقساط بر اساس محدودیت‌های شرکت‌های ارائه دهنده تسهیلات متغیر خواهد بود.

4. مشتریان خرید اقساطی خودرو باید ظرف مدت 15 روز از تاریخ ثبت‌نام مدیران خودرو 1402، تمامی مدارک مورد نیاز شرکت را تکمیل و تحویل دهند. در پایان این مهلت، شرکت هیچ تعهدی در خصوص دریافت مدارک یا به تبع آن انعقاد قرارداد و تحویل خودرو به مشتری نخواهد داشت.

5. اعتبارسنجی مشتریان و ضامنین از نظر عدم وجود چک برگشتی و عدم تأخیر در پرداخت اقساط به موجب اطلاع‌رسانی‌های قبلی انجام می‌شود. تاریخ تأیید پرونده‌های متقاضیان فروش اقساطی مدیران خودرو 1402 توسط شرکت، اولویت تخصیص و ارسال خودروها را مشخص می‌کند.

6. مشتریان می‌توانند لیست نمایندگی‌های مدیران خودرو در سراسر کشور و مشخصات دقیق خودروها را از جمله آپشن‌ها، مشخصات فنی، ظاهری داخلی و بیرونی، تو دوزی و رینگ، ابعاد و موارد دیگر را در وب

‌سایت ثبت‌نام مدیران خودرو به آدرس mvmco.ir مشاهده کنند.

مدارک لازم برای ثبت‌نام اقساطی مدیران خودرو به شرح زیر است: متقاضیان باید با مدارک شناسایی کامل به نمایندگی انتخابی خود مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز را ارائه دهند.

پیش فروش آریزو

منبع : تیتر کوتاه

جدیدترین اخبار روز خودرو در مجله خودرو کارمگز

جهت اطلاع از قیمت خودرو با کارمگز همراه باشید.
به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − سه =