5/5 - (1 امتیاز)

پیش فروش ویژه پژو پارس و فرآیند ثبت نام ویژه ایران خودرو برای خرید خودروی پژو پارس امروز آغاز شده است. پیش‌فروش خودروها نقش مهمی در تأثیر گذاری بر بازار دارد، این رویکرد فروش به شرکت‌ها امکان می‌دهد تا پیش از تولید، مشتریان را جذب و علاقمندان را به خرید خودروی جدید ترغیب کنند. این روش به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا به موقع درآمدزایی کنند و تولید خودروها را به‌طور دقیق برنامه‌ریزی کنند. در همین راستا، ثبت نام برای پیش‌فروش ویژه دو مدل پژو پارس از امروز، سه‌شنبه، آغاز شده است و این طرح برای علاقمندان عادی نیز قابل دسترسی است.

شرایط ثبت نام ایران خودرو آبان ۱۴۰۲

ثبت نام خودروهای پژو پارس ELX با موتور XU۷P و پژو پارس سال با موتور XU۷P از طریق شرکت ایران خودرو انجام می‌شود. این خودروها پس از ۹۰ روز به مشتریان تحویل داده خواهند شد. افراد متقاضی برای ثبت نام در خودروی پژو پارس ۱۴۰۲ موظف به واریز کل مبلغ در یک مرحله هستند. برای اطلاعات بیشتر، جزئیات را در تصویر زیر مشاهده فرمایید.

 

ثبت نام پژو پارس

 

مهلت ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲

شروع فرآیند ثبت‌نام برای خودروی پژو پارس ۱۴۰۲ به تاریخ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ آغاز شد و تا تاریخ ۹ شهریور ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت. تکمیل مراحل ثبت‌نام برای دریافت اطلاعات فروش ویژه از ایران خودرو، تنها از طریق مراجعه به وب‌سایت رسمی ثبت‌نام ایران خودرو، یعنی آدرس ikco.ir، انجام می‌شود. درصورتی که متقاضیان تصمیم به تکمیل وجه خود از طریق سایت‌های دیگری بگیرند، شرکت ایران خودرو هیچگونه مسئولیتی را در این زمینه نخواهد پذیرفت.

 

بیشتر بخوانید : قیمت پژو پارس سال ۱۴۰۲

 

شرایط ثبت نام پژو پارس ۱۴۰۲

انتخاب رنگ خودرو پس از اعلام نام‌های انتخاب‌شده توسط مشتریان و انجام واریز وجه به حساب ایران خودرو از میان رنگ‌های موجود انجام می‌شود. هزینه‌های قانونی مرتبط با ثبت‌نام خودرو پژو پارس ۱۴۰۲، اعم از حق بیمه شخص ثالث، مالیات، و سایر موارد مرتبط با این تعهدات، بر اساس نرخ‌ها و قوانین معتبر در زمان ثبت‌نام ایران خودرو محاسبه می‌شود. در صورت تغییرات مبالغ تا زمان تحویل خودرو، مسئولیت پرداخت اختلاف به عهده مشتری خواهد بود.

خودروی ثبت‌نامی پژو پارس، از نظر بیمه شخص ثالث به حداکثر سقف قانونی معین در زمان تحویل خودرو پیش خواهد رفت. در صورت ایجاد هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو در روش فروش ویژه ایران خودرو در ماه آبان با توجه به مهلت تحویل ۹۰ روزه و بر اساس مقررات مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر به نسبت ۳۶ درصد سالانه (۳ درصد ماهانه) محاسبه و بر اساس قوانین قابل پرداخت خواهد بود.

تحویل خودروهای ایران خودرو بر اساس اولویت‌بندی مشخص شده در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو و به همراه سایر مقررات اعلام‌شده توسط نهادهای نظارتی صورت می‌پذیرد.

 

چه کسانی شرایط ثبت نام پژو پارس ۱۴۰۲ را دارند؟

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند و اسام ایشان به عنوان اولویت پاییز ۱۴۰۲ فروش فوق العاده ایران خودرو (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای  آنها پیامک ارسال گردیده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اسامی آنها درج شده است امکان ثبت نام پژو پارس ۱۴۰۲ در آبان ماه را دارند. سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودروبه شماره۳۰۰۰۹۶۴۴۰ است وتمامی پیامک‌های برندگان سامانه یکپارچه از طریق شمارهمذکور صورت خواهد گرفت.

منبع : تیتر کوتاه

جدیدترین اخبار خودرو با کارمگز

جهت اطلاع از قیمت خودرو با کارمگز همراه باشید.
به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =