5/5 - (1 امتیاز)

کاهش قیمت خودرو های داخلی در تاریخ سه‌شنبه، 14 آذر 1402. قیمت خودرو تغییراتی را نسبت به روز گذشته تجربه می‌کند. این تغییرات بر بازار خودروهای داخلی بیشتر از مونتاژی‌ها تأثیر گذاشته است.

امروز، در بازار خودروهای داخلی، افت و خیزهایی به میزان چند میلیون تومان گزارش شده است، درحالی که بازار خودروهای مونتاژی تغییرات چندانی نداشته است.

در نمایشگاه بین‌المللی، چهار محصول از شرکت خودروسازی لادا روسیه رونمایی شدند. این محصولات، با وجود کاستی‌هایی در کیفیت و امکانات، تنوع را در بازار خودروی کشور افزایش داده‌اند و این ممکن است تأثیری بر قیمت خودروها داشته باشد. این اخبار در کنار ثبات نرخ ارز از هفته‌های گذشته، می‌تواند تأثیرگذار بر افت قیمت‌ها در بازار باشد.

در بخش قیمت خودروهای داخلی، مشاهده می‌شود که قیمت‌ها با افت و خیزهایی همراه است. به عنوان مثال، خودروی “کوییک R اتوماتیک”، یکی از هاچ‌بک‌های سایپا، با کاهش یک میلیون تومانی به قیمت 455 میلیون تومان رسیده است.

همچنین، خودروی “رانا پلاس پانوراما” از شرکت ایران خودرو، حدود 10 میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته به قیمت 520 میلیون تومان معامله می‌شود. در مقابل، “پژو 207i پانوراما” با دنده دستی، با رشد قابل ملاحظه‌ای نسبت به روز گذشته، 9 میلیون تومان گران‌تر و به قیمت 650 میلیون تومان فروخته می‌شود. همچنین، “سمند سورن پلاس” با افت 11 میلیون تومانی نسبت به روز گذشته، با قیمت 589 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

در بخش قیمت خودروهای مونتاژی، قیمت‌ها نسبت به داخلی‌ها کمتر دگرگونی نشان می‌دهند. به عنوان مثال، “جک S5 نیوفیس”، یکی از کراس‌اوورهای چینی، پنج میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با نرخ یک میلیارد و 315 میلیون تومان معامله می‌شود. “چری تیگو 7IE” نیز 10 میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با نرخ یک میلیارد و 410 میلیون تومان به فروش می‌رسد. “هایما 8S” نیز با افت پنج میلیون تومانی نسبت به روز گذشته، با یک میلیارد و 665 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

منبع : اقتصاد ۱۰۰

جدیدترین اخبار خودرو را در مجله خودرو کار مگز دنبال نمایید.

جهت اطلاع از قیمت خودرو امروز با کارمگز همراه باشید.
به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *