به این مطلب امتیاز دهید

دستگیری کلاهبرداران پیش فروش خودرو ! فرمانده انتظامی استان البرز گفت: اعضای شبکه کلاهبرداری پیش فروش خودرو که با وعده پیش فروش خودرو به قیمت کارخانه و راه‌اندازی چند شرکت در استان‌های مختلف ۲۰ میلیارد ریال از مال باختگان کلاهبرداری کرده بودند، دستگیر شدند.

حمید هداوند، فرمانده انتظامی استان البرز، امروز  در کرج، گفت: مأمورین پلیس امنیت اقتصادی موفق به شناسایی و انهدام باند گسترده کلاهبرداری که از طریق پیش فروش خودرو در شهرستان کرج شدند، این گروه کلاهبرداری در چند استان کشور فعالیت داشتند.

فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: در بررسی‌های اولیه ۴ نفر از سر شبکه‌های این باند رو دستگیر کنند که پس از اعتراف این ها به ۵۲ نفر از اعضای این باند مجددا دستگیر شدند.

این مقام مسؤول اظهار کرد: با بررسی‌هایی که انجام شد ارزش کلاهبرداری در این پرونده ۲۰ هزار میلیارد ریال برآورد شد که در این پرونده ۳ هزار نفر مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند.

وی در پایان در توصیه به شهروندان، بیان کرد: به هیچ وجه به پیشنهاد نامعقول شرکت‌ها و افرادی که به این شکل هستند توجه نکنید و در صورت مشاهده موضوع را به پلیس اعلام کنید قبل از اینکه این اتفاق بیافتد.

منبع : صد آنلاین

اخبار روز خودرو را در کارمگز دنبال نمایید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *