5/5 - (1 امتیاز)

لحظه مقصد نهایی یک تعریف خاص دارد، اما به طور کلی، این مفهوم به معنای پایان و پایانی است که در آن به اتمام می‌رسد. یک تجسم جالب این ایده را در ویدیویی از 404 Photos در یوتیوب می‌توان مشاهده کرد. این ویدیو با شگفتی یک لندرور را به تصویر می‌کشد که به شکل چشم‌گیری از جاده خارج می‌شود.

این لحظه جالب در محلی از جاده تاون کریک در نزدیکی دالونگا، جورجیا رخ داده است. بررسی نقشه‌های گوگل نشان می‌دهد که این منطقه در قسمت شمال شرقی ایالت، در بخش جنوبی کوه‌های آپالاچی واقع شده است. یک پست در Reddit تأیید می‌کند که این لندرور خاص – یک دیسکاوری نسل دوم – در این منطقه خارج از جاده دیده شده و همیشه درگیر مواقع مختلف بوده است. اطلاعاتی درباره راننده وجود ندارد، به جز اینکه ظاهراً در مورد سرعت و توانایی این SUV در پیچ‌های جاده‌های مرطوب قضاوتی نکرده‌اند.

ویدیوی کوتاه، لحظه ورود یک دیسکاوری سفید به صحنه را نشان می‌دهد. هنگامی که راننده مسیر را اصلاح می‌کند، دوربین اتومبیل آن را ضبط می‌کند، اما شدت پیچ زیادی انجام می‌دهد و سرانجام به لطف قدرت لندروور ، روی شانه جاده متوقف می‌شود. لاستیک‌های عقب واقعاً در لبه تپه قرار دارند و به مدت کوتاهی به عقب می لغزند . در حالی که به نظر می‌رسد که به خوبی از این موقعیت گذر کرده، راننده تصمیم به کنترل اوضاع می‌گیرد. این نهایتاً به چرخش چرخ‌ های جلوی خود خاتمه می‌دهد، درحالی‌که پشتی‌ها همچنان به‌طور عجیبی به لبه نزدیک می‌شوند.

 

با توجه به اطلاعات ارائه شده در پست Reddit، این واقعه در تاریخ 9 دسامبر رخ داده است. خوشبختانه، به‌نظر می‌رسد که هیچ آسیبی به وجود نیامده است. این ویدیو یادآور مهمی است که در همه شرایط باید مواظب شرایط جاده باشیم. به نظر می‌رسد راننده SUV در سرعت زیادی در محیط مرطوب حرکت می‌کرده است. از همه توصیه می‌شود که در هر زمان به ایمنی خود و دیگران احترام بگذاریم.

به اشتراک بگذارید:

administrator

جواد حمیدی هستم و چند سالی در حوزه ی وب فعالیت دارم و عاشق دادن اطلاعات مفید و جدید در زمینه های اینترنت و خودروها هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 1 =