5/5 - (1 امتیاز)

فورد امسال با معرفی پکیج جدید موستانگ FP800S و کیت سوپرشارژر جدید ویپل که به شما امکان می‌دهد قدرت را تا “حداقل 800 اسب بخار” از طریق سوپرشارژر افزایش دهید، در نمایشگاه SEMA حاضر می‌شود. کیت سوپرشارژر تغییرات محدودی در زیر کاپوت اعمال می‌کند، اما پکیج FP800S ارتقاء‌های بسیار گسترده‌تری ارائه می‌دهد.

این پکیج به طور مفهومی به پکیج FP700 برای مدل F-150 از فورد پرفورمنس شبیه است و شامل کیت سوپرشارژر Whipple می‌شود. هر موستانگ GT 2024 (دستی یا خودکار) را می‌توان با این پکیج تجهیز کرد که شامل سوپرشارژر 3.0 لیتری ویپل با دو پیچی، فناوری خنک‌کننده دوگانه، مبدل حرارتی بزرگ، پمپ اینترکولر با فلور بالا، انژکتورهای سوخت با جریان بالا، ریل‌های سوخت پر جریان بیلت، سیستم بای پس هوای خنک‌شده یکپارچه، بدنه دریچه گاز 92 میلی‌متری، و سیستم ورودی هوای دوگانه 120 میلی‌متری با فیلترهای جریان بالا و ابزار فلاش Tomahawk V2 می‌شود.

فورد موستانگ FP800S

در مورد سایر اجزای پکیج FP800S، فورد اعلام کرده که شامل یک کیت پایین‌آوری خیابان و یک ارتقاء نیم‌شفت فورد پرفورمنس نیز می‌شود. همچنین شما می‌توانید یک سیستم اگزوز Borla Extreme و ترکیبی از عناصر هوایی فیبرکربنی را اضافه کنید. همچنین، فورد چرخ‌ها، گرافیک‌ها و ارتقاءهای داخلی را برای تکمیل ظاهر ماشین ارائه خواهد داد.

فورد اعلام کرده که این کیت مطابق با استانداردهای دوام خود آزمایش شده است و از سال 2024 در دسترس خواهد بود. اگر این کیت توسط یک فروشنده یا تکنسین دارای گواهینامه ASE نصب شود، با یک ضمانت سه ساله/36000 مایل همراه خواهد بود. همچنین، یک کیت ویژه برای مدل Dark Horse در حال حاضر در حال توسعه است و در آینده نزدیک به بازار عرضه خواهد شد.

برای اطلاع از لیست قیمت انواع خودرو به سایت کار مگز سری بزنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =