5/5 - (1 امتیاز)

به گزارش اقتصادآنلاین، آخرین قیمت انواع خودرو تارا برای امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۲ به شرح زیر است. بر این اساس قیمت تارا اتوماتیک و تارا دنده ای به ترتیب ۷۸۵ میلیون و ۶۷۰ میلیون تومان است.

قیمت تارا اتوماتیک صفر

قیمت تارا اتوماتیک V۴ صفر ۱۴۰۲ در بازار آزاد، ۸۶۰ میلیون تومان  است. این محصول را ایران خودرو به تازگی معرفی کرده است و با قیمت کنونی گران ترین سواری تولید داخلی بازار است. تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ در بازار ۷۸۵ میلیون تومان است که اختلاف ۲۹۵ میلیونی با قیمت کارخانه دارد. قیمت ماشین تارا اتوماتیک صفر مدل ۱۴۰۱ نیز به ۷۵۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت تارا دنده ای صفر

قیمت تارا دنده ای صفر در بازار ۶۷۰ میلیون تومان است تارا دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز در بازار آزاد ۶۵۰ میلیون تومان به فروش می رسد با قیمت های کنونی بازار و کارخانه اختلاف این دو بیش از ۲۷۰ میلیون تومان است.  تارا دنده ای مدل ۱۴۰۰ صفر نیز در بازار خودرو ۶۴۰ میلیون تومان است.

قیمت تارا در کارخانه

قیمت تارا اتوماتیک صفر در کارخانه ۴۹۰ میلیون تومان است. قیمت کارخانه تارا دنده ای نیز ۳۹۴ میلیون تومان بوده است. ایران خودرو دو مدل تارای جدید هم معرفی کرده است که بر این اساس تارا اتوماتیک V۴ LX در نمایندگی ۶۸۵ میلیون تومان قیمت دارد تارا دنده ای v۱پلاس نیز ۵۸۰ میلیون تومان است.

 

قیمت روز خودروی تارا

برندمدل(سال ساخت)کارکرد (کیلومتر)قیمت (تومان)
V۴ LX۱۴۰۲صفر (کارخانه)۶۸۵,۰۰۰,۰۰۰
V۴ LX۱۴۰۲صفر۸۶۰,۰۰۰,۰۰۰
اتوماتیک۱۴۰۲صفر۷۸۵,۰۰۰,۰۰۰
اتوماتیک۱۴۰۲صفر (کارخانه)۴۹۰,۵۵۱,۰۰۰
اتوماتیک۱۴۰۱صفر۷۵۵,۰۰۰,۰۰۰
دنده ای v۱پلاس۱۴۰۲صفر (کارخانه)۵۸۰,۱۲۰,۰۰۰
دنده ای۱۴۰۲صفر۶۷۰,۰۰۰,۰۰۰
دنده ای۱۴۰۲صفر(کارخانه)۳۹۴,۴۶۰,۰۰۰
دنده ای۱۴۰۱صفر۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰
دنده ای۱۴۰۰صفر۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰

 

جهت اطلاع از قیمت روز خودرو با کارمگز همراه باشید.
به اشتراک بگذارید:

administrator

جواد حمیدی هستم و چند سالی در حوزه ی وب فعالیت دارم و عاشق دادن اطلاعات مفید و جدید در زمینه های اینترنت و خودروها هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + یک =