1403-03-21 14:49
Search
Close this search box.
به این مطلب امتیاز دهید

۳۰ روزه صاحب این خودروی پرطرفدار شوید ! شرکت کرمان موتور در تاریخ دی‌ماه ۱۴۰۲، شرایط فروش ویژه برای مدل T۸ خودروی کی ام سی را اعلام نموده است. این پیشنهادات ویژه برای خریداران در ماه دی ۱۴۰۲ اعتبار دارد و این امکان را به آن‌ها می‌دهد که به راحتی این پیکاپ محبوب را به تملک بگیرند.

بازار خودرو عمدتاً توسط شرکت‌های خودروسازی، نمایندگان فروش، و بازاریابان خودروها، همچنین فروشگاه‌های خودروهای دست دوم و افراد حقیقی که قصد فروش خودرو را دارند، تشکیل شده است. در این بازار، مشتریان قادرند با توجه به انتخاب مدل، مشخصات فنی، قیمت، و شرایط فروش، خودروی خود را انتخاب و تهیه کنند.

شرکت کرمان موتور در این شرایط فروش ویژه برای مدل T۸ خودروی KMC، این امکان را به مشتریان می‌دهد که با پرداخت مبلغ پیش‌پرداخت محدود و تسهیلات اقساط بلندمدت، این پیکاپ را به مالکیت خود درآورند.

برای خرید اقساطی خودروی کی ام سی T۸، مشتریان می‌توانند یکی از چهار مدل پیش‌پرداخت را به شرکت ارائه دهند. همچنین، امکان خرید نقدی این خودرو نیز وجود دارد و با افزایش مبلغ پیش‌پرداخت، مشتریان می‌توانند مدت اقساط خود را افزایش دهند. تحویل خودروها نیز طبق این شرایط فروش، در ۳۰ روز کاری معین شده است.

جدول شرایط فروش کی ام سی T۸ در دی‌ماه ۱۴۰۲

ثبت نام کی ام سی

همانطور که در جدول فوق آمده است، پرداخت اقساط مرتبط با شرایط فروش خودروی KMC T۸ به صورت دوماهه از سوی مشتری انجام می‌شود. همچنین، مبلغ قسط آخر از مقادیر سایر اقساط متفاوت است. قیمت این خودرو توسط شرکت به مبلغ یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان تعیین گردیده است.

ادامه مطلب
طرح فروش نقدی و اقساطی خودرو در کرمان موتور شروع شد

شرایط فروش به صورت اقساطی برای KMC T۸ از تاریخ سه‌شنبه، ۱۲ دی‌ماه برای علاقه‌مندان قابل دسترسی قرار گرفته است. بنابراین، افراد می‌توانند به نمایندگی‌های کرمان موتور مراجعه نموده و ثبت‌نام خود را انجام دهند.

منبع : شهرآرانیوز

جدیدترین اخبار خودرو در کار مگز

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =