به این مطلب امتیاز دهید

با خرید این خودرو ۴۰۰ میلیون سود کنید ! واردات خودرو به عنوان یکی از عوامل مهم در تجارت بین المللی و اقتصاد کشورها، اهمیت بسیاری دارد. با واردات خودرو، فناوری های جدید و پیشرفته به کشور وارد می شود که می تواند به توسعه صنعت خودروسازی داخلی کمک کند. همچنین، واردات خودروهای خارجی می تواند رقابت در بازار داخلی را تشدید کرده و صنعت خودروسازی را به سمت بهبود کیفیت و کاهش قیمت هدایت کند.

قیمت خودروهای وارداتی طی ماه های گذشته ارزان شدند. سراتو نیز یکی از خودروهای ارزان قیمت وارداتی است که بررسی تغییرات قیمت خودرو های کیا وارداتی و مونتاژ نشان می‌دهد که قیمت سراتو وارداتی سال ۲۰۱۸ از تیر تا به امروز ۴۰۰ میلیون تومان ارزان شده است. همچنین قیمت سراتو مونتاژ سایپا سال ۹۸ امروز به یک میلیاردو۹۰۰ میلیون تومان رسیده است که به معنای ریزش ۲۰۰ میلیون تومانی از تیر تا به امروز است. قیمت سراتو وارداتی کارکرده سال ۲۰۱۵ نیز حوالی یک میلیاردو۱۶۸ میلیون تومان شده است. همچنین قیمت سراتو مونتاژ کارکرده سال ۹۴ نیز به ۹۵۰ میلیون تومان رسیده است.

 

مطلب پیشنهادی : کیا سراتو 2023

 

برندمدل(سال ساخت)کارکرد (کیلومتر)قیمت (تومان)
کیا سراتو (مونتاژ) ۲.۰ لیتر آپشنال۱۳۹۸ سایپا صفر۱,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰
کیا سراتو ۲.۰ لیتر اتوماتیک۲۰۱۸صفر۲,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰
کیا، سراتو ۲.۰ لیتر اتوماتیک​۲۰۱۵۱۷۲,۰۰۰۱,۶۸۰,۰۰۰,۰۰۰
کیا، سراتو ۲.۰ لیتر اتوماتیک۲۰۰۸۲۵۴,۰۰۰۷۳۵,۰۰۰,۰۰۰
کیا، سراتو ۲.۰ لیتر اتوماتیک۲۰۱۴۱۱۰,۰۰۰۱,۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰
کیا، سراتو (مونتاژ) ۲.۰ لیتر ساده۱۳۹۴۲۲۰,۰۰۰۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰
کیا، سراتو (مونتاژ) ۲.۰ لیتر آپشنال۱۳۹۷۷۶,۰۰۰۱,۲۳۵,۰۰۰,۰۰۰

۳ نسل از سراتو در ایران حضور دارند و نسل چهارم به ایران راه نیافت. نسل اول توسط گروه اطلس خودرو وارد شد. نسل دوم مدتی وارد و سپس از سال ۱۳۹۳ توسط سایپا مونتاژ شد، به همین دلیل در بازار خودرو به نام‌های سراتو وارداتی و سراتو مونتاژ (یا سایپایی) می‌شناسیم. نسل سوم هم در دو تیپ سدان و کوپه به تعداد محدودی وارد شد.

منبع: اقتصاد آنلاین

اخبار روز خودرو را در کارمگز دنبال کنید.

جهت اطلاع از قیمت خودرو با کارمگز همراه باشید.
به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *