5/5 - (1 امتیاز)

درست زمانی که انتظار داشتید که سری Last Call به پایان برسد، دوج اعلام کرد که دو فصل دیگر از سطوح تریم نسخه ویژه برای Durango در سال 2024 راهی بازار می‌شوند. این بار با نسخه SRT 392 AlcHemi که با طراحی ویژه‌ای به خود می‌پردازد. تاکید این برند بر کیمیاگری و تغییر فلز به طلا، SRT 392 AlcHemi دارای ویژگی‌هایی نظیر ترمزهای زرد رنگ برمبو، گرافیک با لهجه‌های زرد، و لهجه‌های زرد در فضای داخلی است. همچنین این نسخه دارای نوک اگزوز مشکی، رینگ‌های ساتن مشکی 20 اینچی، نشان‌های مشکی و استفاده از قطعات داخلی از جنس فیبر کربن است. با تم متالیک، انتخاب رنگ بیرونی اساساً محدود به سیاه، دو سایه خاکستری یا سفید است.

نمای چرخ های Durango

با اینکه SRT 392 AlcHemi یک بسته ظاهری جذاب دارد، اما همچنان زیر پوست آن همان موتور Hemi 6.4 لیتری با 475 اسب بخار قدرت و 470 پوند فوت گشتاور را داراست. این موتور توسط یک جعبه دنده اتوماتیک هشت سرعته به چهار چرخ قدرت می‌بخشد.

تیم کونیسکیس، مدیرعامل دوج، اعلام کرد: “مانند چارجر و چلنجر، ما اکنون موتور V-8 Hemi را در Durango به کار گرفته‌ایم تا عملکرد بخش SUV را بهبود بخشیم.” نسخه ویژه Durango Last Call در سال 2024 عرضه خواهد شد و به عنوان قدرتمندترین شاسی‌بلند تاکنون شناخته می‌شود.

Durango از نمای داخل

آیا این به معنای وجود یک Durango Demon با بیش از 1000 اسب بخار است؟ به این سوال دقیقاً پاسخ داده نشده است، اما دوج اعلام کرده که در سال 2024 Durango Hellcat با 710 اسب بخار عرضه خواهد شد. همچنین، تایید شده است که تریم های Last Call برای مدل سال 2025 نیز در دسترس خواهند بود.

Durango از نمای درها

در حال حاضر، SRT 392 AlcHemi با 1000 دستگاه تولیدی، هرکدام با 250 گزینه رنگی مختلف، عرضه می‌شود. این بسته با قیمت 3595 دلار به MSRP یک Durango SRT 392 استاندارد اضافه می‌شود. تولید این نسخه در ماه آوریل شروع خواهد شد و تحویل اولین دستگاه‌ها در ماه مه انتظار می‌رود.

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *