به این مطلب امتیاز دهید

به نقل از خبر آنلاین

به درخواست یک کلکسیونر ناشناس بوگاتی، با ارزش و قدمت به بیش از یک قرن تجربه در صنعت خودروسازی، یک خودروی دوران طلایی بوگاتی تبدیل به واقعیت شد. این ماشین با بیش از ۴۰۰ ساعت زمان و تمرکز به آثار هنری منحصر به فرد که در دو طرف آن ظاهر می‌شوند، طراحی و تولید شد. این پروژه در کل دو سال به اتمام رسید.

بوگاتی گلدن ارا

مطلب پیشنهادی کارمگز : لند کروز

 

دارندگان اتومبیل‌های بوگاتی اکنون قادرند تا با استفاده از برنامه Bugatti Sur Mesure ، خودروهای خود را به دلخواه و با استفاده از تنوع تقریباً نامحدودی از امکانات سفارشی‌سازی نمایند. با این حال، یک مشتری با بوگاتی شیرون سوپر اسپرت عصر طلایی خود این قهرمانی را به اوج خود رساند.

golden era buggatti

بوگاتی در این پروژه به درخواست یک کلکسیونر ناشناس ، با بیش از یک قرن تجربه در زمینه ساخت خودرو، به طور ویژه برای خودروی دوران طلایی ، با ۴۰۰ ساعت کار مفصل بر روی آثار هنری منحصر به فرد که در دو طرف خودرو ظاهر می‌شوند، اختصاص داده شد. این خودرو نمادی از هنر و ذوق طراحان است که با استفاده از ابزارهای خودکار و دستان خلاق خود، شکل‌ها و جزئیات پیچیده‌ای را به وجود آورده‌اند. این پروژه به چالش‌برانگیزترین پروژه‌های سفارشی تبدیل شده است که بوگاتی تا به حال به آن پرداخته است.

خاص ترین بوگاتی

بوگاتی تاکید می‌کند: “از ابتدا ما به وضوح درک داشتیم که تنها با استفاده از ابزارهایی که برای طراحی روی کاغذ مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌توانیم به نتیجه‌ای با ارزش برسیم. هر نوع تغییری باعث ضعف در نهایت خروجی خواهد شد.”

بوگاتی شیرون عصر طلایی

سمت سرنشین این شاهکار، ۲۶ طرح منحصر به فرد با نمادهایی مانند Type ۴۱ Royale و Type ۵۷ SC Atlantic را به تصویر می‌کشد، در حالی که سمت راننده دارای ۱۹ طرح است که تاریخچه بوگاتی را از سال ۱۹۸۷ تا کنون به تصویر می‌کشد. این طراحی شامل شکل‌های مدرنی نیز هستند که از EB۱۱۰، ویرون، شیرون و حتی موتور نمادین W۱۶ نیز بهره گرفته‌اند. بخش جلویی این اتومبیل با رنگ مشکی Nocturne طراحی شده و سپس با رنگ طلایی Dore در ادامه ترکیب شده که از ستون A تا قسمت پشتی خودرو ادامه دارد.

شیرون گلدن ارا

آثار هنری پیچیده‌ای نیز در داخل کابین این خودرو تجسید شده‌اند. هر پنل درب با سه نماد بوگاتی تزئین شده است. در یک طرف از کابین، نمادهای EB۱۱۰، ویرون و شیرون حضور دارند و در طرف دیگر، Type ۳۵، Type ۵۷ SC Atlantic و Type ۴۱ Royale به تصویر کشیده شده‌اند. در قسمت‌های دیگر نیز، دوخت‌های زیبای دوران طلایی و دست‌نوشته‌ای با عبارت “یک از یک” مشاهده می‌شوند.

chiron golden era

قیمت بوگاتی طلایی

با توجه به اینکه این خودرو، یک شیرون سوپر اسپرت عصر طلایی منحصر به فرد است که دوباره تکرار نخواهد شد، قیمت آن نجومی خواهد بود. اما با توجه به هزینه‌های گزافی که روی این بوگاتی صورت گرفته ، انتظار می‌رود که این پروژه باید هزینه‌های چند میلیون دلاری داشته باشد. این خودرو قبل از ورود به گاراژ یکی از کلکسیونرهای بسیار ثروتمند، در رویداد هفته اتومبیل مونتری به نمایش گذاشته می‌شود.

داخل ماشین بوگاتی طلایی

جدیدترین اخبار خودرو را در کارمگز دنبال کنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + یک =