1403-05-03 14:22
Search
Close this search box.

دسته بندی لندرور

کمپانی لندرور یکی از معروف‌ترین و معتبرترین تولیدکنندگان خودروهای آفرود و شاسی بلند (SUV) و لوکس در جهان است. این کمپانی بریتانیایی، با تاریخچه‌ای پرافتخار به سال ۱۹۴۸ بازمی‌گردد، زمانی که اولین مدل خودروی لندرور (Land Rover) با نام “سری 1” معرفی شد. از آن زمان تاکنون، لندرور به عنوان یکی از نمادهای صنعت خودروسازی برای عملکرد در شرایط سخت و دشوار آفرود، شناخته می‌شود. این کمپانی در حال حاضر زیرمجموعه‌ی گروه جگوار لندرور می باشد و از سال ۲۰۰۸ مالکیتش به کمپانی هندی تاتا موتورز واگذار شد که خود شرکت تابعی از گروه تاتا محسوب می‌شود.

کمپانی لندرور

یکی از مدل‌های معروف تولید شده توسط لندرور، رنجرور (Range Rover) است که به عنوان یکی از خودروهای لوکس و آفرود با عملکرد بالا در بازار جهانی معروفیت دارد. این خودروها با طراحی زیبا، فضای داخلی بسیار شیک و امکانات فناورانه جذابیت بسیاری برای مشتریان دارند. لندرور از زمان تأسیس تا به امروز، به توسعه مدل‌های متنوع خودروها با مشخصه‌های متفاوت از جمله کلاسیک، اسپرت، و خودروهای SUV تمرکز داشته است. این کمپانی با ترکیب بین عملکرد فوق‌العاده در مسیرهای آفرود و امکانات لوکس در خودروهایش، به یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای مشتریان خودروهای لوکس تبدیل شده است.

ماشین های لندرور

تاریخچه لندرور

تاریخچه کمپانی لندرور (Land Rover) به سال ۱۹۴۸ بازمی‌گردد، زمانی که اولین خودروی لندرور با نام “سری 1” (Series 1) توسط شرکت بریتانیایی روور (Rover) تولید و معرفی شد. این خودرو برای استفاده در مناطق سخت و دشوار آفرود تولید شد و به عنوان یکی از ابداعات برجسته در دنیای خودروسازی به شمار می‌آید. در دهه‌های بعد، لندرور به توسعه و تولید مدل‌های متنوعی از خودروهای آفرود پرداخت. در سال ۱۹۷۰ ، مدل رنج روور (Range Rover) معرفی شد که به عنوان یکی از اولین خودروهای SUV لوکس در جهان شناخته می‌شود. این مدل با طراحی زیبا، عملکرد قوی، و امکانات لوکس، ترشح بزرگی از مشتریان جلب کرد و به یکی از نمادهای خودروسازی در دسته‌ی خودروهای SUV لوکس تبدیل شد.

ماشین لندرور قدیمی

در دهه‌های بعد، لندرور مدل‌های متعددی از خودروهای SUV و آفرود را تولید کرد، که هر کدام با ویژگی‌ها و عملکرد منحصر به فردی به بازار عرضه شدند. این کمپانی همچنین در زمینه تکنولوژی‌های پیشرفته و پایداری محیطی نیز تلاش‌های زیادی کرده و مدل‌های هیبریدی و الکتریکی به خط تولید خود اضافه کرده است. از آن زمان تا به امروز، لندرور به عنوان یکی از معتبرترین و برجسته‌ترین تولیدکنندگان خودروهای SUV و آفرود در جهان شناخته می‌شود. ما در مجله خودرو کار مگز ، پرطرفدارترین مدل های این برند اصیل انگلیسی را مورد بررسی قرار داده ایم. فراموش نکنید دیدگاه شما کارمگزی ها برای ما بسیار ارزشمند است.