1403-03-21 12:29
Search
Close this search box.
به این مطلب امتیاز دهید

قیمت بازار سوزوکی سیاز ۲۰۲۳ اعلام شد ! متقاضیان در سامانه یکپارچه، این محصول را با قیمت قطعی ۱.۴۳۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان خریداری کرده بودند و هم اکنون با تحویل این خودرو، قیمت خودرو را بین ۳.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تا ۳.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان تعیین کرده اند که پیش بینی می‌شود که با ادامه تحویل سری های جدید، قیمت آن به حدود ۲ میلیارد تومان خواهد رسید.

خودروهای خارجی معمولاً در بازار خودروی ایران مورد توجه زیادی قرار می‌گیرند. این خودروها به دلیل طراحی زیبا، فناوری پیشرفته، کارایی بالا و امکانات رفاهی جذابیت زیادی برای مصرف‌کنندگان ایرانی دارند. علاوه بر این، برخی از خودروهای خارجی به دلیل ارزش برند قوی و تاریخچه موفق در بازار جهانی، مورد توجه و اعتماد بیشتری قرار می‌گیرند. با این حال، محدودیت‌های مالی و محدودیت‌های مربوط به واردات از سوی دولت ممکن است مانع از دسترسی آسان به این خودروها برای برخی افراد شود.

تحویل اولین سری از خودروهای سوزوکی سیاز در مدل ۲۰۲۳ به مشتریان آغاز شده و قیمت این محصول در بازار نیز مشخص شده است.

متقاضیان در سامانه یکپارچه، این محصول را با قیمت قطعی ۱.۴۳۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان خریداری کرده بودند و هم اکنون با تحویل این خودرو، قیمتی بین ۳.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تا ۳.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان تعیین کرده اند که پیش بینی می‌شود که با ادامه تحویل سری های جدید، قیمت آن به حدود ۲ میلیارد تومان خواهد رسید.

خودرو سوزوکی سیاز بصورت دیفرانسیل جلو با گیربکس اتوماتیک ۴ سرعته مجهز به overdrive و موتور چهار سیلندر خطی ۱.۵ لیتر تنفس طبیعی به بازار ایران آمده است. توان موتور سیاز، ۱۰۵ اسب بخار و گشتاور آن ۱۳۸ نیوتن بر متر با حداکثر ۱۶۵ کیلومتر بر ساعت می باشد و صفر تا صد را در ۱۴ ثانیه طی می کند.

ادامه مطلب
لیست قیمت محصولات فونیکس مدیران خودرو + جزییات

مصرف سوخت سوزوکی سیاز برای هر ۱۰۰ کیلومتر، ۶ لیتر اعلام شده است.

مشخصات سوزوکی سیاز

منبع : ایران جیب

دسته اول ترین اخبار خودرو را در کار مگز دنبال کنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =