1403-05-03 13:06
Search
Close this search box.
5/5 - (1 امتیاز)

گروه صنعتی IREMCO نامی آشنا در صنعت خودرو ایران

اتحاد موتور iremco یکی از بزرگترین کارخانجاتی است که در تولید قطعات داخلی و خارجی خودرو فعال است و توانسته است با تولید محصولات با کیفیت به رشد این صنعت در ایران کمک کند. گروه صنعتی اتحاد موتور که با نام تجاری آی آر امکو شناخته می شود به عنوان یک گروه قدرتمند در ایران فعال است و بیش از 4 دهه است که توانسته است جایگاه خود را در این صنعت حفظ کند. IREMCO اعتبار بزرگی را برای صنعت تولید قطعات در ایران رقم زده است.

نامی پیشتاز در صنعت خودرو ایران

صنعت خودروسازی یکی از صنایع بسیار مهم در ایران است. این صنعت توانسته است زندگی ایرانیان را به زندگی مدرنیته نزدیک کند و امروزه ایرانیان بسیاری از پیشرفت ها و تکنولوژی هایی را که تجربه می کنند مدیون IREMCO هستند. اتحاد موتورiremco به استفاده از تکنولوژی پایبند است و همین امر باعث شده است که امروزه تولید قطعاتش را بر اساس تكنولوژي شركتهای Beru آلمان، Valeo فرانسه، Faurecia فرانسه، KWANGJIN کره جنوبی و KESENS چين پیش ببرد. همین امر باعث شده است که گروه صنعتی اتحاد موتور به یک گروه شناخته شده و خاص تبدیل شود.

مهندسان جوانی که در این گروه حضور دارند تلاش می کنند که با استفاده از دانش روز دنیا و خلاقیتی که می توانند در تولید قطعات به کار ببرند بهترین و با کیفیت ترین محصولات را به دست افرادی برسانند که به دنبال استفاده از یک قطعه مناسب در خودرو خود هستند و در این زمینه موفق بوده اند و عملکرد مناسبی داشته اند. با توجه به تمامی این موارد، امروزه برند آی آر امکو به یک برند جاویدان در صنعت خودروسازی تبدیل شده است و زمانی که نام این برند در تولید قطعات به کار برده می شود، اعتبار را با خود به همراه دارد.

ادامه مطلب
علت تفاوت قیمت انواع گریس چیست؟

مسئله دیگری که باعث شده است اتحاد موتورiremco به عنوان برندی پیشتاز در صنعت خودروسازی تبدیل شود خلاقیتی است که در تولید محصولاتش به کار می برد. این برند بر این باور است که تنها تولید قطعات نمی تواند به افراد کمک کند رضایت داشته باشند. چاشنی خلاقیت و نوآوری مسئله دیگری است که باعث می شود تمامی افراد به قطعات با کیفیت دسترسی داشته باشند و نام یک برند را همیشه به ذهن خود بسپارند و گروه صنعتی اتحاد موتور در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است.

پیشروی تکنولوژی: گروه صنعتی IREMCO در صنعت خودروی ایران

استفاده از تکنولوژی مسئله ای است که به سادگی نمی توان از کنار آن گذشت. در واقع، زندگی امروزی به تکنولوژی وابسته است و این مسئله در تولید قطعات خودرو بیش از پیش مشاهده می شود. به همین دلیل، تمامی دستگاه هایی که در تولید قطعات داخلی خودرو به کار می روند همگی پیشرفته و به روز هستند و این برند توانسته است از نوین ترین تکنولوژی ها در تولید قطعات استفاده کنید.

در واقع، اتحاد موتور iremco هدف اصلی اش خودکفایی صنعت خودروسازی در ایران است و تا به حال به این هدف پایبند بوده است. این برند می خواهد صنعت خودروسازی را در ایران به جایی برساند که بتواند بدون نیاز از کشورهای دیگر صنعت خودرو را رو به جلو ببرد و برای این هدف به یک تکنولوژی پیشرفته نیاز دارد. همین امر باعث شده است که این برند با کشورهایی نظیر آلمان، فرانسه و کره جنوبی تبادل داشته باشد تا بتواند علم و تکنولوژی آنها را وارد کشور کند و از دانش آنها به نفع صنعت خودروسازی استفاده نماید. همین امر باعث شده است که قطعات اتحاد موتور iremco کیفیت بسیار بالایی داشته باشند و مشتریان با خیال راحت از آنها استفاده کنند.

ادامه مطلب
معرفی برندهای روغن هیدرولیک و نکات مربوط به تعویض روغن

تجربه و نوآوری: IREMCO، نامی معتبر در صنعت خودروسازی ایران

تجربه و نوآوری مهمترین اصلی است که در اتحاد موتور iremco مشاهده می شود. این برند توانسته است صنعت خودروسازی در ایران را به جایگاه قابل توجهی در سطح بین المللی برساند و امروزه بسیاری از قطعاتش را به بازار خارجی در سطح منطقه ارسال می کند. با توجه به تمامی این موارد، گروه صنعتی اتحاد موتور نامی است که صنعت خودروسازی ایران به آن وابسته است و بدون این نام صنعت خودروسازی ایرانی بسیاری از بخش های خود را از دست می دهد. اتحاد موتور iremco به رانندگان کمک می کند رانندگی ایمنی را تجربه کنند.

برند آی آر امکو، برندی تکرارنشدنی در صنعت خودرو

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد اتحاد موتور iremco در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید این برند توانسته است با تولید قطعات با کیفیت به جایگاه بسیار بالایی در صنعت خودروسازی ایرانی دست پیدا کند. این برند از استانداردهای روز جهانی استفاده می کند و با بسیاری از خودروسازان در سطح بین المللی در تماس است تا بتواند دانش آنها را به کشور وارد کند و صنعت خودروسازی ایرنی را به یک صنعت مستقل و منحصربه فرد تبدیل کند. برند آی آر امکو امروزه برندی است که صنعت خودروسازی به آن وابسته است.

به اشتراک بگذارید:

administrator

جواد حمیدی هستم و چند سالی در حوزه ی وب فعالیت دارم و عاشق دادن اطلاعات مفید و جدید در زمینه های اینترنت و خودروها هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *