1403-03-29 18:25
Search
Close this search box.

دسته بندی رضوانی موتورز

رضوانی موتورز یک شرکت خودروسازی آمریکایی است که در سال ۲۰۱۳ توسط فردیس رضوانی تأسیس شد. این شرکت در ابتدا با تولید خودروهای اسپرت با کارایی بالا شروع به کار کرد، اما در سال ۲۰۱۷ با معرفی رضوانی تانک ، به شهرت رسید. رضوانی تانک یک خودروی شاسی بلند بزرگ و قدرتمند است که بر اساس پلتفرم نسل قبلی جیپ رانگلر ساخته شده‌است. این خودرو دارای بدنه‌ای حجیم و عضلانی است و به تجهیزات آفرود پیشرفته‌ای مجهز است.

محصولات رضوانی

فردیس رضوانی ، سازنده رضوانی کیست؟

فردیس رضوانی یک طراح خودرو آمریکایی-ایرانی است که در سال ۱۹۷۵ در تهران متولد شد. او در سال ۱۹۹۴ به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد و در آنجا تحصیلات خود را در رشته طراحی خودرو ادامه داد. رضوانی در سال ۲۰۱۳ شرکت رضوانی موتورز را تأسیس کرد. این شرکت در ابتدا با تولید خودروهای اسپرت با کارایی بالا شروع به کار کرد، اما در سال ۲۰۱۷ با معرفی رضوانی تانک، به شهرت رسید.

فردیس رضوانی

محصولات رضوانی

  • رضوانی بیست

رضوانی بیست اولین محصول تولیدی رضوانی موتورز بود. این خودرو یک خودروی اسپرت دو نفره با کارایی بالا است که بر اساس پلتفرم نسل قبلی جیپ رانگلر ساخته شده‌است.

  • رضوانی بیست ایکس

رضوانی بیست ایکس نسخه بهبود یافته رضوانی بیست است که در سال ۲۰۱۸ معرفی شد. این خودرو می‌تواند در ۳.۴ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و حداکثر سرعت آن ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت است.

  • رضوانی تانک

رضوانی تانک یک خودروی شاسی بلند بزرگ و قدرتمند است که در سال ۲۰۱۷ معرفی شد. این خودرو بر اساس پلتفرم نسل قبلی جیپ رانگلر ساخته شده‌است و دارای بدنه‌ای حجیم و عضلانی است.

  • رضوانی ونجنس

رضوانی ونجنس یک شاسی بلند آفرود فول سایز است و بر پایه پلتفرم کادیلاک اسکالید ساخته شده. ونجنس دارای طراحی خشن و اسپرت است و امکانات و تجهیزات رفاهی و ایمنی متنوعی را ارائه می‌دهد.

  • رضوانی هرکول

رضوانی هرکول یک پیکاپ شش چرخ فوق العاده قدرتمند است که از سال ۱۳۹۹ تولید می شود. این خودرو بر پایه پلتفرم دوج چلنجر دیمن ساخته شده است.

رضوانی موتورز در آینده

رضوانی موتورز در حال حاضر در حال توسعه محصولات جدیدی است. این شرکت قصد دارد تا سال ۲۰۲۵، دو محصول جدید را معرفی کند. یکی از این محصولات یک خودروی سوپراسپرت با کارایی بالا است و دیگری یک خودروی شاسی بلند لوکس است. رضوانی موتورز با توسعه محصولات جدید، قصد دارد تا سهم خود را در بازار خودروهای اسپرت و آفرود افزایش دهد. این شرکت همچنین قصد دارد تا محصولات خود را به بازارهای جهانی عرضه کند.

سخن پایانی

رضوانی موتورز یک شرکت نوپا است که با تولید محصولاتی جذاب و پرقدرت، به سرعت به شهرت رسید. این شرکت با رویکرد خود به بازار، نشان داد که یک شرکت کوچک و مستقل نیز می‌تواند محصولاتی تولید کند که با محصولات شرکت‌های بزرگ خودروسازی رقابت کند. ما در کار مگز خودورهای جذاب این کمپانی را مورد نقد و بررسی قرار خواهیم داد.