5/5 - (2 امتیاز)

مرسدس بنز E250 یکی از خودروهای آلمانی پرطرفدار در ایران است. دارندگان این خودرو، برای دریافت خدماتی از قبیل ساخت سوئیچ یا ریموت بنز e250 و همچنین پاک کردن کد، تعریف و کددهی جدید، باید به مراکز تخصصی ارائه‌دهنده خدمات بنز مراجعه کنند. در این مطلب به شما خواهیم گفت که این خدمات چطور، در سطحی و با چه هزینه‌ای ارائه می‌شود.

خدمات مرسدس بنز e250 در تهران و شهرستان_ها

خدمات مرسدس بنز e250 در تهران و شهرستان‌ها

ریموت خودروهای مدرن امروزی، ازجمله مرسدس بنز e250، به‌صورت Keyless ساخته می‌شوند و کلیدهای مکانیکی برای این ماشین‌ها حذف شده است. ریموت‌های کی لس فقط برای یک خودرو کار می‌کنند و در صورت گم شدن یا به سرقت رفتن، نه‌تنها استفاده از خودرو غیرممکن می‌شود، بلکه امنیت آن نیز به خطر می‌افتد.

باتوجه‌ه حساسیت خدمات مربوط به خودروهای خارجی، به‌ویژه بنز و همچنین ارتباط سوئیچ و ریموت بنز e250 با امنیت خودرو، ضروری است که این خدمات توسط افراد معتبر، متخصص و باتجربه انجام شود. امور مربوط به ساخت و کددهی ریموت و سوئیچ بنز e250 مهم‌ترین خدماتی است که در مراکز سوئیچ و ریموت ارائه می‌شود. به‌طورکلی، خدمات این مراکز به شرح زیر است.

 • تعویض یا تعمیر باتری ریموت

 • تعویض یا تعمیر قاب ریموت

 • باز کردن درب خودرو در محل

 • تراش کلید یا تیغه ریموت

 • ساخت کلید و ریموت گمشده

 • تعریف Keyless

 • ساخت Smart Key

 • کپی ریموت

 • پاک کردن سوئیچ و ریموت

 • کددهی ریموت بنز بدون باز کردن کامپیوتر

 • پاک کردن و غیرفعال‌سازی ریموت‌های مفقود شده

 • تعمیر قفل فرمان

پاک کردن سوئیچ و ریموت کددهی ریموت بنز e250

گم شدن ریموت خودرو و نداشتن ریموت یدک، اتفاق ناخوشایندی است که برای دارندگان وسایل نقلیه پیش می‌‌آید. یکی از خدمات مراکز سوئیچ و ریموت برای بنز e250، مربوط به کددهی سوئیچ و ریموت خودروی بنز براساس مدل آن است. این مراکز باید از تجهیزات مناسب، به‌روز و نیروهای متخصص برخوردار باشند تا در سریع‌ترین زمان دسترسی شما را به خودرویتان فراهم کنند.

توجه داشته باشید که کددهی بنز e250 به منزله دسترسی به خودرو است و به عبارتی ارتباط مستقیمی با امنیت این دارایی شما دارد؛ بنابراین، حتما به مراکزی مراجعه کنید که علاوه‌بر تخصص، مهارت و برخورداری از تجهیزات به‌روز، اطمینان داشته باشید که امنیت خودرویتان به خطر نمی‌افتد.

پاک کردن سوئیچ و ریموت کددهی ریموت بنز e250 (1)

تعریف ریموت و ساخت سوئیچ یدک بنز

در صورت دزدیده شدن، آسیب دیدن یا مفقودی ریموت و سوئیچ اصلی تا ساختن ریموت و سوئیچ جدید، وقت زیادی تلف می‌شود که می‌تواند بر کار و زندگی شما تأثیر منفی بگذارد؛ در این شرایط با داشتن ریموت و سوئیچ یدک می‌توانید به آسانی به خودروی خود دسترسی داشته باشید و آن را جابجا کنید. یکی دیگر از خدمات مراکز سوئیچ و ریموت بنز e250، ساخت و تعریف نمونه یدک است.

لازم به ذکر است که اگر ریموت و سوئیچ اصلی خودروی شما به هر دلیلی اعم از دزدی، مفقودی یا آسیب دیدن از دسترس خارج شده است، حتما باید نسبت‌به پاک کردن کد و از دسترس خارج کردن ریموت قبلی اقدام کنید. پاک یا غیرفعال کردن ریموت‌های مفقودی یا به سرقت رفته با استفاده از دستگاهی به نام دیاگ انجام می‌شود. علاوه‌بر این‌ها، تعریف بنز e250 برای خرید خودروهای جدید از دیگر خدماتی است که باید از مراکز سوئیچ و ریموت بنز e250 دریافت کنید.

بازکردن درب بنز e250

خدمات مراکز ریموت و سوئیچ بنز e250، فقط به ساخت، پاک کردن و کددهی محدود نمی‌شود، بلکه این مراکز در شرایطی که افراد سوئیچ خود را در داخل ماشین جا گذاشته‌ باشند و سوئیچ و ریموت یدک نداشته یا به آن دسترسی ندارند نیز خدمات خود را به‌‌صورت حضور در محل ارائه می‌دهند. این افراد با استفاده از تجهیزات خود می‌توانند درب خودرو را در سریع‌ترین زمان ممکن باز کرده و دسترسی به سوئیچ را فراهم کنند.

توجه داشته باشید که متخصصان باتجربه مراکز سوئیچ و ریموت بنز e250، فقط در صورت مشاهده مدارک و اطمینان از مالکیت شخص، اقدام به باز کردن درب ماشین خواهند کرد.

تراش کلید سوئیچ بنز

علاوه‌بر خام‌سازی سوئیچ‌های گم شده یا به سرقت‌رفته، پروگرام‌دهی و تعریف بنز e250 برای ریموت‌ و سوئیچ‌های جدید، کار تراش کلید نیز توسط مراکز مورد بحث انجام می‌شود. ریموت بنز علاوه‌بر باز و بسته کردن و کنترل درب‌های خودرو از راه دور، یک کاربرد دیگر هم دارد. یک تیغه اضطراری در داخل ریموت بنز قرار گرفته است که در مواقع خراب شدن باتری خودرو یا خراب شدن باتری ریموت استفاده می‌شود. برای استفاده از این تیغه ابتدا باید ضامن نگه‌دارنده آن را فشار دهید و در همان حالت نگه دارید؛ سپس کلید اضطراری را به سمت عقب فشار دهید تا خارج شود و با استفاده از آن به آسانی درب‌های خودرو را باز و بسته کنید.

کلید ریموت بنز e250، یا همان تیغه داخل ریموت، تنها الگوی تراش خورده‌ای است که در مواقع اضطراری می‌توان خودرو را با آن باز کرد. این تیغه به‌وسیله دستگاه‌های پیشرفته ایتالیایی، با دقت و حساسیت زیاد و بدون ضریب خطا تراشیده می‌شود و در صورت آسیب دیدن، حتما باید با دستگاه‌های مخصوص تمام اتومات تراشیده شود تا قابل استفاده باشند. در صورت خرابی و آسیب دیدن تیغه کلید ریموت، مراکز تخصصی و مجهز به تجهیزات روز دنیا، می‌توانند تیغه مشابه را برای شما تراش بزنند.

هزینه سوئیچ و ریموت بنز

قیمت ریموت بنز براساس مدل خودرو و خدماتی که ارائه خواهد شد، تعیین می‌شود. برای مثال، وقتی فردی این وسیله خود را گم می‌کند یا به هر دلیلی به آن دسترسی ندارد، باید ابتدا برای غیرفعال‌سازی ریموت گم شده یا به سرقت رفته اقدام کند تا امنیت خودرو به حالت مطمئن برسد؛ سپس باید سفارش ساخت ریموت و سوئیچ جدید را بدهد و در نهایت باید سوئیچ و ریموت جدید تعریف و کددهی شوند. هرکدام از این خدمات … در هزینه نهایی محاسبه می‌شوند‌. برای اطلاع از تعرفه‌ها و اطمینان از منصفانه بودن قیمت‌ها، حتما به مرکز تخصصی و معتبر ارائه خدمات بنز مراجعه کنید.

هزینه سوئیچ و ریموت بنز

مجموعه خدمات مراکز سوئیچ و ریموت برای بنز e250

بنز مدل E250 مانند هر خودروی مدرن دیگری با استفاده از ریموت و سوئیچ کی لس روشن می‌شوند. این سوئیچ‌ها ایمنی خودرو را تضمین می‌کنند؛ اما در صورت گم شدن، خرابی یا به سرقت رفتن، دردسرهای زیادی را برای صاحب خودرو ایجاد خواهند کرد. جهت ممانعت از این دردسرها بهتر است نسبت‌به ساخت سوئیچ یدک اقدام کنید. البته اگر سوئیچ یدک ندارید یا آن را هم از دست داده‌اید، مراکز معتبر و تخصصی ساخت و کددهی بنز e250، هرگونه خدمات مربوط به سوئیچ و ریموت ازجمله ساخت، تعریف، غیرفعال‌سازی، تعمیر و تعویض قاب و باتری را در سریع‌ترین زمان به شما ارائه می‌دهند.

به اشتراک بگذارید:

administrator

جواد حمیدی هستم و چند سالی در حوزه ی وب فعالیت دارم و عاشق دادن اطلاعات مفید و جدید در زمینه های اینترنت و خودروها هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + نوزده =