به این مطلب امتیاز دهید

شاسی بلندهای لوکس زیر ۶۵۰ میلیون را بشناسید – محبوبیت خودروهای وارداتی در بازار خودرو ایران در دهه‌های اخیر به شدت افزایش یافته است. این افزایش به توسعه فناوری و ارتباطات برمی‌گردد، که باعث شده تا افراد بیشتری به اطلاعات درباره خودروهای جدید و مدرن از سراسر جهان دسترسی پیدا کنند. به علاوه، فروشندگان خودروهای وارداتی معمولاً توانایی ارائه خدمات پس از فروش بهتری نسبت به تولید داخلی دارند.

در دسترس بودن قطعات یدکی و خدمات پس از فروش نیز از مزایای این خودروهاست که می‌تواند جذابیت بیشتری برای مشتریان داشته باشد.  همچنین، خودروهای وارداتی غالباً دارای طراحی مدرن و ویژگی‌های فنی متفاوتی هستند که این می‌تواند مشتریان را به خرید خودروهای نوآورانه و منحصر به فرد ترغیب کند.با توجه به آخرین لیست قیمت‌های خودروهای شاسی بلند دست دوم، لیفان X۵۰ اتوماتیک با ۳۵۰۰۰ کیلومتر کارکرد به قیمت حدود ۴۲۰ میلیون تومان عرضه می‌شود.

مطلب پیشنهادی کار مگز : تویوتا هایلوکس 2022

 

همچنین، لیفان X۶۰ اتوماتیک با ۱۱۲۰۰۰ کیلومتر کارکرد به قیمت حدود ۶۱۰ میلیون تومان موجود است. همچنین، قیمت ام‌وی‌ام X۲۲ اتوماتیک ساده سال ۹۶ به حدود ۶۵۰ میلیون تومان اعلام شده است. همچنین، خودروهای شاسی بلند ارزان‌قیمت چینی نیز جایگاه خود را دارند، به عنوان مثال X۲۲ دنده‌ای اسپرت اکسلنت با قیمت حدود ۶۰۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

برندسال / کارکردقیمت (تومان)
لیفان، X۵۰ /اتوماتیک۱۳۹۵/ ۳۵,۰۰۰۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰
لیفان، X۶۰ اتوماتیک۱۳۹۵/ ۱۱۲,۰۰۰۶۱۰,۰۰۰,۰۰۰
لیفان، X۵۰ / اتوماتیک۷۰,۰۰۰/۱۳۹۵۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰
لیفان، X۶۰/ دنده ای۱۲۵,۰۰۰ /۱۳۹۴۵۵۰,۰۰۰,۰۰۰
ام وی ام، ۳۱۵هاچ بک اسپرت لاکچری۲۶,۰۰۰/۱۳۹۶۴۲۵,۰۰۰,۰۰۰
ام وی ام، X۲۲/ اتوماتیک ساده۱۳۰,۰۰۰/۱۳۹۶۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰
ام وی ام، X۲۲ دنده ای اسپرت اکسلنت۹۹,۳۵۰/۱۳۹۶۶۰۵,۰۰۰,۰۰۰

منبع : تیتر کوتاه

جدیدترین اخبار خودرو در مجله خودرو کار مگز

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 7 =